Akreditovaný kurz Instruktor jógy (Vzdělávací program Instruktor jógy) zahrnuje 200 hodin a trvá 4 měsíce.

Vzdělávací program Instruktor jógy je rekvalifikační.

Termín nejbližšího kurzu: Říjen 2019

Místo teoretické a praktické výuky: Praha 1 a Praha 2

Info: yoga.yfe@gmail.com

Obsah kurzu Instruktor jógy

Kurz Instruktor jógy zahrnuje všeobecné předměty (obecná část) a úzce specializované předměty a přednášky o filozofii jógy, psychologii jógy, metodice výuky jógy, teorii jógy a praxi jógy. Program výuky pro instruktory jógy (Vzdělávací program Instruktor jógy) probíhá v souladu s mezinárodními standardy. Program realizuje International Yoga Academy.

Kurz Instruktor jógy je akreditován příslušným ministerstvem (rozhodnutí č. 037/2018-50, 070/2018-50). Program probíhá v souladu s mezinárodními standardy a pod profesionálním vedením prof. dr. Predraga Nikiće – mezinárodního mistra jógy a univerzitního profesora. Po absolvování vzdělávacího programu International Yoga Academy, student obdrží Certifikát o absolvování kurzu jógy 200 hodin. Kromě certifikátu v češtině, můžete získat certifikát v cizím jazyce (cizojazyčné certifikáty jsou za příplatek). 

Cena zahrnuje: školné (teoretická a praktická výuka), studijní materiály (video a textové materiály, literatura) a Osvědčení (certifikát).

KURZ INSTRUKTOR JOGY - 2019 - PRAHA

 

Pro další informace nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím e-mailu yoga.yfe@gmail.com nebo na telefonním čísle  773 691 858.