Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kundalini jógou nejen k pěknému břichu

12.06. - 01.01.1970

10 až 13 hodin – Třetí čakra z pohledu Emočního génia( (Naučte se pracovat se vztekem)
14 až 17 hodin – Energie třetí čakry aneb Naučte se vyhrávat (Tolerance, trpělivost, práce s energií)

Víte, že v oblasti pupku se nachází gravitační centrum našeho těla? Víte, že se tam také schází 72 000 nervů? Víte, že je v ní skrytá energie třetí čakry, která nám dává schopnost jednat a stanovovat naše hranice? Třetí čakra je centrem naší identity a sebehodnocení. Najdete v ní skrytou vnitřní rovnováhu, inspiraci a dobré zdraví.
V tomto kurzu projdeme řadou cvičení a meditací, které nám pomohou nastolit vnitřní rovnováhu posílením oblasti třetí čakry a usměrněním prvku ohně. Řekneme si několik doporučení k výživě z pohledu Kundalini jógy podle Yogi Bhajana. Dozvíme se něco o vzteku a toleranci a jejich vztahu ke třetí čakře. A jako extra bonus? Pěkné břicho 🙂
Tento kurz je fyzicky náročnější, ale i začátečníci jsou vítáni. Instruktorka jim pomůže specifickými instrukcemi dosáhnout žádoucího účinku.

Yogi Bhajan

Mistr Kundaliní jógy, přijel do Spojených států v roce 1969 s jasným cílem: “Přišel jsem připravit učitele a ne sbírat žáky.” Přes 30 let cestoval po celém světě a vyučoval Kundaliní jógu, Jógu vědomí. V roce 1969 založil 3HO – organizaci Šťastný, zdravý a celistvý (Happy, Healthy, Holy) postavenou na jeho prvním principu, že “Být šťastný je naším přirozeným právem.” Prostřednictvím programu Učitel pro Věk Vodnáře Yogi Bhajan vycvičil tisíce učitelů Kundalini jógy s osvědčením od KRI. V roce 1994 vznikla Mezinárodní asociace učitelů Kundaliní jógy (IKYTA), která dale šíří tato neocenitelná učení díky společnému úsilí učitelů Kundaliní jógy na celém světě. Tento program je založený na komplexní vědě Kundaliní jógy podle Yogi Bhajana.

Magda Matušková

“Na Kundaliní jógu a meditaci jsem narazila 2002 v Los Angeles. Dělám ji už 9 let a za tu dobu se stala nedílnou součástí každého mého dne. Pomohla mi hodně se změnit, a to zdaleka nejenom na postavě. Kundaliní jóga není zdaleka jenom cvičení pro dobrou kondici. Cvičení nás připraví na meditaci, která je základem znovuzískání kontroly nad naší myslí. Když si naše mysl dělá, co chce, náš život je chaos (a můj skutečně byl). Dnes díky KJ dobře spím, s chutí jím a místo dlouhých období depresí mám dlouhá období, kdy cítím obrovskou lásku k životu a vděčnost. Moje manželství se změnilo tak, že náš vztah cítím tak čerstvý, jakobychom se s manželem teprve poznali, ale zároveň je v něm hloubka lásky a důvěra mnohaletého vztahu. Už dlouho nelpím na zaměstnání a kariéře, které mě nebaví a které mě vysává, naopak našla jsem odvahu začít dělat to, co mě baví. Ale co je nejdůležitější – vím, kdo jsem a mám z toho radost. A taky jsem překonala strach zpívat před lidmi…”

Guru Sansar Kaur (Magda Matušková) je v současné době členkou Akademie Věku Vodnáře, která připravuje trenéry pro instruktory KJ. Je součástí trenérského týmu pro Výcvik učitelů v Los Angeles a v Praze. Prošla celou řadou přípravných kurzů jako Životní cykly a životní styly, Mysl a meditace, Autentické vztahy, Vědomá komunikace a Stres a vitalita. Studovala s řadou renomovaných učitelů, přímých studentů Yogi Bhajana. Specializuje se mj. na výuku jazyků v kombinaci s jógou a KJ a meditaci pro učitele, KJ pro vědomé mezilidské vztahy, intuici, mysl atd. V současné době učí v Los Angeles, Mexiku a České republice.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám