Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kundalini jóga na Madeiře

28.09. - 07.10.2020

Kundaliní jóga na Madeiře se Sabinou Kočovou
aneb vaše Ztišení a znovuzrození 

termín: 28.9.-7.10.2020

Madeira je právem označována ostrovem květin, celý rok zde něco kvete. Počasí je celoročně slunečně, jarní, většinu míst pokrývá bujná vegetace. Jeikož je ostrov sopečného původu a není tu nouze o kopce a hory. Díky množství levád je to místo, které si zamiluje každý, kdo má rád přírodu a aktivní cestování. Ve spojení s jógou může být tato dovolená ideální cestou pro poznání sebe a tohoto magického místa.

Den 1.
Příletový den. Transport z letiště na ubytování poblíž centra městečka Funchal. Přivítání a společné seznámení.

Den 2.
Tento den zahájíme ranní kundaliní jógou. Po snídani bude následovat společné seznámení s městem Funchal – projdeme se městskými uličkami a nasajeme lokální ostrovní atmosféru. Nakoukneme do pevnosti Palacio de Sao Lourenco z 16. století, katedrály , zastavíme se a ochutnáme místní tropické ovoce na tržnici Mercado dos Lavradores. Odpolední kundaliní jógu strávíme v parku s výhledem na přístav.

Den 3.
Den zahájíme ranní kundaliní jógou, po které bude následovat snídaně. Tento den je volný, pro zájemce je možné zorganizovat celodenní výlet. Večer vás čeká večerní kundaliní jóga.
Doporučuji – Celodenní výlet po východní části ostrova. Vydáme se na trekový výlet po nejvýchodnějším cípu ostrova – Sao Lourenco. Toto místo patří k nejvíce divokým na ostrově, skály, moře a slunce zde vytvářejí dramatickou přírodní scenérii. Tento poloostrov zůstává na mnoha místech divoký a my si ho projdeme celý. Tento trek je nenáročný, zvládne jej každý turista a káva v oáze je lákavou motivací pro každého. V druhé polovině dne se zastavíme na vyhlídce u Sochy Krista na mysu Ponta do Garajau. Den zakončíme koupáním na malé kamenité pláži Reis Magos.

Den 4.
Po předchozím výletním dni protáhneme v ranních hodinách tělo ranní kundaliní jógou. Poté následuje den volna a relaxace, který lze strávit koupáním v přírodních jezírcích či bazénech ve skále nedaleko ubytování. Zájemcům bude možné zajistit výlet na pozorování velryb či celodenní trek po levádách. Tento den zakončíme lekcí večerní kundaliní jógy.

Den 5.
Den nastartujeme ranní kundaliní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. Se zájemci se zastavíme v nejstarší stáčírně vína Blandy’s, kde se dozvíme o místním unikátní způsobu dozrávání vína a ochutnáme několik vzorků (vstupné 10EUR).

Den 6.
Den zahájíme ranní kundaliní jógou, po které bude následovat snídaně. Tento dej ne volný, je možné využít jej pro celodenní výlet. Večer vás čeká večerní kundaliní jóga.
Celodenní výlet do západní části ostrova. Den strávíme trekem na levádách 25 Fontes a Rabacal. Klid načerpáme v kouzelném vavřínovém pralese. Den završíme koupáním v přírodních jezírcích Porto Moniz.

Den 7.
Den nastartujeme ranní kundaliní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program – je možné připravit pěší výlet do jednoho z nejstarších sklípků na Madeiře. Závěr dne protáhneme tělo na večerní kundaliní józe.

Den 8.
Den nastartujeme ranní kundaliní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. V závěru dne protáhneme tělo večerní kundaliní jógou. Pro zájemce je připraven večerní workshop tvoření lapače snů. 

Den 9.
Den nastartujeme ranní kundaliní jógou. Následuje snídaně a Vás volný program. V závěru dne protáhneme tělo večerní kundaliní jógou a zakončíme pobyt společným sdílením.

Den 10.
Odjezdový den. Po snídani následují transfery na letiště dle odletových časů (pokoj je třeba vyklidit do 12hod).

O lektorce Sabině:

Ahoj, jmenuji se Sabina. Jsem průvodkyně kundaliní jógou a také fyzio a aromaterapeutka. Baví mě dobrodružství s názvem Život. S radostí předávám dál, co jsem cestou našla. Nabízím jemné cvičení, meditace, vědomé dýchání, relaxaci i sdílení. Těším se na vás, společné zážitky a objevování přírodních krás Madeiry.

Více na www.inspiralaplzen.cz.

Cena: 18 800 Kč 

+ letenka, kterou Vám rádi zařídíme
Je možné přikoupit balíček 2 uvedených výletů s českou průvodkyní v ceně 3500Kč (minimální obsazenost 4 osoby), domluvit lze také zapůjčení osobního auta či jiné další individální výlety – rádi sestavíme program na míru

Cena zahrnuje:
Ubytování se snídaní ve dvojlůžkovém pokoji na 9 nocí v hotelu Lusitania 3* s bazénem (pokoje s kuchyňkou za příplatek 15EUR/pokoj/noc), jednolůžkový pokoj za příplatek + 7200Kč
Dopravu z/na letiště minivanem
Lekce jógy/meditace 1-2x denně s lektorkou Sabinou Kočovou.
Kompletní organizační a delegátské služby česky hovořící průvodkyně – Adéla Metlická Lustyková

*Pro rezervaci místa sepisujeme cestovní smlouvu a vyžadujeme platbu 50%. Zbylých 50% můžete uhradit měsíc před odletem.

 

Další informace

Studio:Inspirála Plzeň
Instruktoři:
  • Sabina Kočová
Poznámka k ceně:Minimální počet jogínů pro realizaci pobytu je 8 osob.
18 800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám