Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

KUNDALINI JÓGA S GURU SANSAR KAUR

09.06.2019Ne 9:00 - 15:00

Jednodenní seminář pod vedením Guru Sansar Kaur (Magdy Matuškové), která se věnuje Kundalini józe podle Yogi Bhajana od roku 2002 a dlouhodobě působí v USA v Los Angeles. V USA studovala s řadou renomovaných učitelů a přímých žáků Yogi Bhajana. Tam také získala osvědčení jako učitelka Kundalini jógy 1. a 2. stupně. Je součástí trenérského týmu Tréninku pro učitele 1. stupně v Praze, který také organizuje. Specializuje se na práci s myslí, dechem, vztahy a Kundalini jógu pro ženy. Kundalini jóga jí pomohla napojit se na intuici, přinést do života zdravou disciplínu i relaxaci. Ráda tato učení předává dál a největší radost jí dělá pomáhat druhým najít sami sebe a naplnit svůj potenciál.

NERVOVÝ SYSTÉM A VITALITA … 9:00 – 12:00
Dnešní doba je velmi náročná na nervový systém. Jsme přehlceni informacemi a tlak na nás se neustále zvyšuje. Nemáme-li silný nervový systém, vyletíme jako pojistky při sebemenší příležitosti. Je těžké být neutrální, být ve svém nejvyšším já, odolat svým starým návykům, které nás svádí na scestí. Máme-li dostatečně silný nervový systém a dostatek vitality, máme sílu vůle říct ne starým nefunkčním návykům. Máme-li silný nervový systém, máme silnou auru a věci se nám nedostanou pod kůži. Máme-li dostatek vitality, není překážky, kterou bychom nedokázali zdolat. Jsme schopni si udržet vnitřní klid a odvahu, dlít ve svém srdci a být sami sebou.

KOMPAS K DUŠI … 13:00 – 15:00
Někdy se v životě dostáváme do situace, kdy máme pocit, že je všechno zamotané, že nevíme kudy kam. Všechno, v co jsme věřili, na čem jsme si postavili svůj život, najednou nedává smysl. Ztratili jsme cestu ke své duši. Kundalini jóga se svými krijami a meditacemi a zejména zpěv Japji, pomáhají cestu k duši zase najít. Během tohoto semináře si zacvičíme, zazpíváme a zameditujeme. Zklidníme svou mysl a ponoříme se do hloubky šunije, hlubokého ticha, klidu uprostřed hurikánu, abychom znovu uslyšeli píseň své duše. Ta píseň nás jako kompas zavede zpátky k našemu já. A všechno zase začne dávat smysl.

Další informace

Studio:Majda Agency (0)


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám