Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kundalini jóga

25.05.2018Pá 18:10 - 21:10

Workshop Kundalini jógy kombinuje fyzické cvičení, pránájámu (dýchací techniky) a meditace s mantrami. Jde o práci s energií, která probouzí vnitřní sílu, kreativní potenciál, posiluje vůli, odhodlání, otevírá srdce a zbavuje strachu.
Kundalini jóga se nazývá jógou vědomí, protože jde o techniku, při které zkoumáme sami sebe. Je to ucelený systém práce s vnitřní energií, který probouzí a pozvedá kundalini energii a spojuje nás s naší duší. Efektivním využitím vnitřních zdrojů můžeme v životě dosáhnout čeho chceme, být šťastnější, spokojenější a žít život v harmonii, klidu a lásce.
Speciálními cvičebními sestavami – krijemi nejprve uvedeme do rovnováhy své tělo. Harmonizace nervového a endokrinního systému, pružnost páteře a dechové techniky jsou základ fyzického i psychického zdraví organismu. Meditační techniky nám pomohou ztišit mysl a vědomě pozorovat myšlenkové pochody a procesy. Kundalini meditace doprovázené zvuky a recitací manter, vizualizací a práce s dechem podporují pozitivní přístup k životu, radost, kreativitu a zvyšují vitalitu.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
  • Marcela Rešlová
Poznámka k ceně:Cena při platbě do konce dubna 590Kč
650 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám