Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kréta v pohybu

27.05. - 06.06.2015

Konečně se nám splnil sen: jóga na Krétě s ubytováním přímo u moře, v Paleochoře! Pobyt bude hlavně o pohybu v přírodě, po souši, ve vodě i nicnedělání. Cesta se uskuteční:

Čeká nás na ní:
jóga na střeše, v písku, vodě, s výhledem na hory, moře i potmě
téměř každodenní chůze v přírodě
luxus nicnedělání u moře
rozmanitý a pestrý pohyb na zemi i ve vodě
pohodlné ubytování
pobyt na přelomu jara a léta, kdy vše kvete a není moc lidí
PŘIHLÁŠKY: belayoga@gmail.com nebo laura@ashtangajoga.cz

 

 

PRO KOHO JE CESTA URČENA
Program byl vyladěn tak, aby se v něm snoubila jóga, pestrý rozmanitý pohyb a odpočinek. Z povahy věci je tento program vhodný pro aktivní lidi bez zdravotních problémů, schopné chůze v náročnějším terénu, ochotné být tak trochu „na Cestě“ a zůčastnit se celého programu (na četné dotazy rovnou odpovídáme, že cesta není vhodná pro děti).

PLATEBNÍ PODMÍNKY
Cena pobytu: 460 EUR.
Cena zahrnuje: Ubytování v dvojlůžkových pokojích s vlastním přišlušenstvím (možnost přistůlky), snídaně, jógové lekce, průvodce, transfer z letiště a na letiště, organizační poplatky
Cena nezahrnuje: letenku, dopravu místními autobusy a loděmi (jednotlivé cesty jsou cca 2 – 8 euro)
Místo máte rezervované po uhrazení zálohy. Zálohu ve výši 200EUR je nutno uhradit v hotovosti Lauře nebo Běle (rozvrh najdete na www.ashtangajoga.cz) nejpozději do konce února. Abychom nám zajistily hotel za skupinovou cenu, musíme též zaplatit zálohu. Záloha je nevratná, ale lze ji převést na nového účastníka. Doplatek ve výši 260EUR je třeba uhradit též v hotovosti, a to do 26. 4.

DŮLEŽITÉ TIPY:
Letenky lze koupit přes smartwings.cz, ale nejlepší cenu vám může nabídnout VTT, kontaktujte paní Andreu Papadopulu emailem na: andrea@vtt.cz. Pokud neplánujete přiletět dřív nebo zůstat déle, kupte si letenku 27. 5. Praha – Chania a 6. 6. Chania – Praha. Transfer zajišťujeme pouze pro tyto dva lety.

Určitě doporučujeme sjednat si cestovní pojištění, za které nese odpovědnost každý zvlášť. Sebou si vemte pohodlné boty na výlety v rozmanitém terénu. Nejedná se o vysokohorskou turistiku, ale Kréta je kamenitá a cesty nejsou dlážděné:). Na hlavu si vemte klobouk nebo čepici, proti slunci a přibalte alespoň litrovou láhev na vodu.

 

Další informace

Studio:Paleochora
Instruktoři:

27. 5. Přílet do Chanie – transfer do hotelu v Paleochoře – společná večeře. Bydlet budeme v čerstvě a krásně zrekonstruovaném hotelu na tichém místě přímo u moře (snídaně v ceně).

28. 5. Jóga na střeše hotelu – snídaně – volno

29. 5. Snídaně – cesta lodí a pěšky do cedrového háje na pláži s blankytně modrým mořem – jóga v písku

30. 5. Jóga na střeše hotelu – snídaně – volno

31. 5. Snídaně – cesta autobusem na vrcholek soutěsky Agia Irini – trek soutěskou a jóga v lese – koupání na pláži ve vesničce Sougia – cesta lodí do Paleochory

1. 6. Jóga na střeše hotelu – snídaně – volno

2. 6. Jóga na střeše hotelu – snídaně – trek s průvodcem do vesnice Azogires, kde je klášter, vodopády, věčně zelený platan a hodně specifická kavárna 🙂

3. 6. Jóga na střeše hotelu – snídaně – volno

4. 6. Snídaně – cesta lodí a trek do zátoky Lissos s velmi starou kaplí a pohřebištěm – cestou jóga v lese – návštěva vesnice Sougia

5. 6. Jóga na střeše hotelu – snídaně – volno

6. 6. Snídaně – brzy ráno odjezd společným transferem na letištěPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám