Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Krása jin jógového spočinutí – 2,5 hodinový zimní workshop

25.11.2017So 10:15 - 12:45

paja-krasa-jinJin jóga zvýrazňuje a posiluje jemnou stránku naší osobnosti. Postupným uvolňováním a setrváním v pozicích po několik minut dojde k hluboké relaxaci pojivových tkání a nová energie tak může prostoupit celou oblastí, na kterou je daná jinová pozice zaměřena.

Pojďme si dopřát společně sobotní workshop jin jógy, který nás navede do našeho středu, pomůže nám si uvědomit to, co je opravdu důležité a zanechá v nás pocit klidu a rovnováhy. Toto podzimní dopoledne si společně dopřejeme 2,5 hodinovou lekci, která rozzáří úsměv v každém z nás.

VEDE: Pája Brožová

Další informace

Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2017024. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_JIN_SPOCINUTI + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami. REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám