Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kranti – Význam Vinyasy

09.06.2018So 10:00 - 12:30

Je nám velkou ctí v červnu přivítat v SHALA Prague certifikovaného učitele ashtangy Krantiho. KPJAYI certifikovaných učitelů je jen pár desítek na světě a k tomu, aby byl učitel certifikován (Sharathem nebo dříve Gurujim) je potřeba pravidelně jezdit každý rok do Mysore po mnoho let a dokončit třetí sérii, kterou poté certifikovaný učitel může učit. Kranti žije dlouhodobě v Tokiu, Japonsku, kde vede svůj mysore program. V současné době praktikuje (se učí) čtvrtou sérii ashtangy. Kranti bude učit dva týdny mysore praxe, první víkend tři zajímavé workshopy pro všechny úrovně pokročilosti a druhý víkend workshop adjustmentů určený pro všechny studenty, nejen učitele.

Popis workshopu:

Když se sladí náš dech a pohyb, naše praxe se stane plynulá a plná lehkosti. Zároveň získáme prostor pro budování síly. Síla v tomto případě vychází z propojení dechu, bandh a místa pohledu. Při správném uchopení smyslu vinyas se nám tyto silové přechody stanou průvodcem do hlubších rovin praxe. Bez síly není kam postupovat s flexibilitou. Síla a flexibilita jdou ruku v ruce. Přijďte najít svojí novou hranici komfortu v tomto zábavném workshopu. Pro všechny úrovně pokročilosti.

Sobota 9/6, 10:00 – 12:30
Cena: 1.500 Kč (€60)

Přihlášky zasílejte přes Rezervace na www.shala.cz. Místo budete mít rezervované po uhrazení celé částky převodem na účet číslo 499953002/5500. Do poznámky k platbě uveďte název workshopu. Všechny platby jsou závazné a nevratné. Výměna osob je možná.

English version and international bank details: www.shala.cz/kranti

Foto: Allessandro Sigismondy @digitaldrishti

 

Další informace

Studio:Shala (2)
Instruktoři:
  • Kranti
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes Rezervace na www.shala.cz. Místo budete mít rezervované po uhrazení celé částky převodem na účet číslo 499953002/5500. Do poznámky k platbě uveďte název workshopu. Všechny platby jsou závazné a nevratné. Výměna osob je možná.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám