Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kranti – Slow Deep Strech and Meditation

08.06.2018Pá 17:30 - 20:00

Je nám velkou ctí v červnu přivítat v SHALA Prague certifikovaného učitele ashtangy Krantiho. KPJAYI certifikovaných učitelů je jen pár desítek na světě a k tomu, aby byl učitel certifikován (Sharathem nebo dříve Gurujim) je potřeba pravidelně jezdit každý rok do Mysore po mnoho let a dokončit třetí sérii, kterou poté certifikovaný učitel může učit. Kranti žije dlouhodobě v Tokiu, Japonsku, kde vede svůj mysore program. V současné době praktikuje (se učí) čtvrtou sérii ashtangy. Kranti bude učit dva týdny mysore praxe, první víkend tři zajímavé workshopy pro všechny úrovně pokročilosti a druhý víkend workshop adjustmentů určený pro všechny studenty, nejen učitele.

Otevření těla je základním předpokladem pro praxi, nejen v začátcích, ale i v pokročilejší praxi, každá ásana má vždy pokročilejší, hlubší verzi. V tomto workshopu využijeme dlouhých výdrží v ásanách, abychom měli čas prozkoumat vhodné držení těla, najít místa, která nás brzdí, uvolnili zablokované části a pomohli tělu dosáhnout hlubokého otevření a uvolnění. Naše mysl je uvolněná natolik, nakolik je uvolněné naše tělo. Zaměříme se především na oblast kyčlí, aby jsme připravili tělo pro pohodlné sezení v meditaci. Tato pomalá yinová praxe je výborným doplňkem dynamické ashtangové praxi. Dlouhé výdrže v pozicích budou zároveň fyzickou a mentální výzvou, s pochopením benefitů a kontraindikací. Toto bude první lekce v Praze s Krantim, přijďte Kranti má hodně co vám může předat.

Pátek 8/6, 17:30 – 20:00

Cena: 1.500 Kč (€60)
Zvýhodněná cena 1.300 Kč (€50) při platbě do 30/4/2018

Přihlášky zasílejte přes Rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení celé částky převodem na účet číslo 499953002/5500. Do poznámky k platbě uveďte název workshopu. Všechny platby jsou závazné a nevratné. Výměna osob je možná.

English version and international bank details: www.shala.cz/kranti

Foto: Allessandro Sigismondy @digitaldrishti

Další informace

Studio:Shala (2)
Instruktoři:
  • Kranti
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes Rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení celé částky převodem na účet číslo 499953002/5500. Do poznámky k platbě uveďte název workshopu. Všechny platby jsou závazné a nevratné. Výměna osob je možná.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám