Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

KRANTI V SHALA PRAGUE, Workshop ,,Otevírání kyčlí”

22.06.2019So 12:00 - 14:00

Je nám velkou ctí v červnu již po druhépřivítat v SHALA Prague certifikovaného učitele ashtangy Krantiho. KPJAYI certifikovaných učitelů je jen pár desítek na světě a k tomu, aby byl učitel certifikován (Sharathem nebo dříve Gurujim) je potřeba pravidelně jezdit každý rok do Mysore po mnoho let a dokončit třetí sérii, kterou poté certifikovaný učitel může učit. Kranti žije dlouhodobě v Tokiu, Japonsku, kde vede svůj mysore program. V současné době praktikuje (se učí) čtvrtou sérii ashtangy. Kranti bude učit tři týdny mysore praxe, první víkendový workshop ,,Adjustmenty  a asistování” bude probíhat v sobotu 15.6. a druhý víkend budou probíhat workshopy ,,Otevírání kyčlí” v sobotu a v neděli workshop ,,Přechod do druhé série”.

Workshop ,,Otevírání kyčlí”

 

Mnoha studentům přijde pozice lotosu, tedy padmasana, náročná a trvá jim roky než jsou schopni v této pozici pohodlně sedět. Otevřené kyčle jsou klíčové pro zdokonalení se v první sérii. Na tomto zábavném workshopu se podíváme na zdravé bezpečné způsoby otevírání kyčlí. Budeme se bavit o anatomii a ukážeme si cvičení na kyčle. Otevření boků umožňuje větší rozsah pohybu, vytváří více oběhu v těle a ještě mnohem více.Nejčastěji příčinou zkráceného kyčelního svalstva je, nadměrné sezení, v autě či u počítačů.

To může také přispět k bolesti dolní části zad. Workshop je vhodný pro všechny stupně pokročilosti.

Sobota 22/6 2019, 12:00 – 14:00

Cena: 1.500 Kč

Další informace

Studio:Shala (2)
Podmínky rezervace:Zaregistrujte se prostřednictvím Rezervace. Vaše místo bude potvrzeno po obdržení platby na účet 499953002/5500. K dispozici nejsou storna ani náhrady. Všechny platby jsou závazné a nevratné. Výměna osob je možná. Podrobnosti o mezinárodní platbě: IBAN CZ4655000000000499953002, Název účtu: Denisa Sengerova, Adresa: Navigátorů 611/23, Praha 6, 16100, Czech republic, SWIFT: RZBCCZPP, banka: Raiffeisenbank a.s., popis platby: uveďte seznam termínů workshopů nebo mysore.
1 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám