Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

KRANTI V SHALA PRAGUE -Workshop ,,Adjustmenty a asistování”

15.06.2019So 12:00 - 16:00

Je nám velkou ctí v červnu již po druhépřivítat v SHALA Prague certifikovaného učitele ashtangy Krantiho. KPJAYI certifikovaných učitelů je jen pár desítek na světě a k tomu, aby byl učitel certifikován (Sharathem nebo dříve Gurujim) je potřeba pravidelně jezdit každý rok do Mysore po mnoho let a dokončit třetí sérii, kterou poté certifikovaný učitel může učit. Kranti žije dlouhodobě v Tokiu, Japonsku, kde vede svůj mysore program. V současné době praktikuje (se učí) čtvrtou sérii ashtangy. Kranti bude učit tři týdny mysore praxe, první víkendový workshop ,,Adjustmenty  a asistování” bude probíhat v sobotu 15.6. a druhý víkend budou probíhat workshopy ,,Otevírání kyčlí” v sobotu a v neděli workshop ,,Přechod do druhé série”.

Workshop – Adjustmenty  a asistování

V tomto workshopu důkladně proberete smysl adjustování a asistování. Adjustmenty a asistence mohou být velmi důležitým nástrojem pro výuku jógy. Praktická část, teorie, demonstrace.

Tento workshop má teoretickou a praktickou část a zahrnuje asistenci Krantimu v ranním programu mysore. Praktická část, kde budete asistovat Krantimu, během jeho rušných lekcí, je významnou součástí workshopu. Získání praktických zkušeností pod dohledem zkušeného učitele je nejdůležitějším stavebním kamenem pro rozvoj vašich učitelských dovedností.

Požadavky: Účastníci musí mít každodenní praxi a praktikovat První sérii. Workshop je zaměřen na každého praktikanta není určen pouze učitelům. Učení se asistovat vám dává dobré znalosti o těle a lepší pochopení toho, jak přistupovat ke své vlastní praxi.

 

Sobota 15/6 2019, 12:00 – 16:00

plus 3-10 dnů (v závislosti na individuálních možnostech) – asistence Krantimu při ranních lekcích

Před odesláním platby nám musíte nejprve zaslat přihlášku na tento workshop, a to prostřednictvím Rezervace, kde popíšete svou praxi dále připište, kdo je vaším učitelem a zda máte nějaké zkušenosti s výukou či s asistencí.

Speciální cena

 

10.000 Kč workshop + 3 týdny praxe zaplacené před 15/5 2019

 

 

Další informace

Studio:Shala (2)
Podmínky rezervace: Zaregistrujte se prostřednictvím Rezervace. Vaše místo bude potvrzeno po obdržení platby na účet 499953002/5500. K dispozici nejsou storna ani náhrady. Všechny platby jsou závazné a nevratné. Výměna osob je možná. Podrobnosti o mezinárodní platbě: IBAN CZ4655000000000499953002, Název účtu: Denisa Sengerova, Adresa: Navigátorů 611/23, Praha 6, 16100, Czech republic, SWIFT: RZBCCZPP, banka: Raiffeisenbank a.s., popis platby: uveďte seznam termínů workshopů nebo mysore.
Poznámka k ceně:Speciální cena: 10.000 Kč workshop + 3 týdny praxe zaplacené před 15/5 2019
5 600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám