Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kranti – Building the Foundation

10.06.2018Ne 12:00 - 14:30

Je nám velkou ctí v červnu přivítat v SHALA Prague certifikovaného učitele ashtangy Krantiho. KPJAYI certifikovaných učitelů je jen pár desítek na světě a k tomu, aby byl učitel certifikován (Sharathem nebo dříve Gurujim) je potřeba pravidelně jezdit každý rok do Mysore po mnoho let a dokončit třetí sérii, kterou poté certifikovaný učitel může učit. Kranti žije dlouhodobě v Tokiu, Japonsku, kde vede svůj mysore program. V současné době praktikuje (se učí) čtvrtou sérii ashtangy. Kranti bude učit dva týdny mysore praxe, první víkend tři zajímavé workshopy pro všechny úrovně pokročilosti a druhý víkend workshop adjustmentů určený pro všechny studenty, nejen učitele.

Popis workshopu:

Bez pevných základů se naše praxe pomalu zhroutí jak domeček z karet. V tomto workshopu si připomeneme na čem je naše praxe postavená a naučíme se důležité techniky. Často i dlouholetí studenti praktikující pokročilé série se občas musí vrátit zpět k základům, aby se přeučili a odhodili návyky, které jejich praxi už neslouží. Tak jak se naše tělo praxí mění, mění se i naše praxe. To co platilo na začátku nemusí platit nyní. Máte pozici, která je pro vás dlouhodobě výzvou? Jsou nějaké přechody a vinyasy, které prostě nezvládnete, i když to neustále zkoušíte? Nebo vám přijde, že některé části vašeho těla se ne a ne otevřít? Je čas na nový přístup! Všechny úrovně pokročilosti včetně začátečníků.

Neděle 10/6, 12:00 – 14:30

Cena: 1.500 Kč (€60)

Přihlášky zasílejte přes Rezervace na www.shala.cz. Místo budete mít rezervované po uhrazení celé částky převodem na účet číslo 499953002/5500. Do poznámky k platbě uveďte název workshopu. Všechny platby jsou závazné a nevratné. Výměna osob je možná.

English version and international bank details: www.shala.cz/kranti

Foto: Allessandro Sigismondy @digitaldrishti

Další informace

Studio:Shala (2)
Instruktoři:
  • Kranti
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes Rezervace na www.shala.cz. Místo budete mít rezervované po uhrazení celé částky převodem na účet číslo 499953002/5500. Do poznámky k platbě uveďte název workshopu. Všechny platby jsou závazné a nevratné. Výměna osob je možná.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám