Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

KOLO ROKU A ČAKRA JÓGA 3: ŘÍJEN – TÉMA MATKA (KOŘENY MINULOSTI)

11.10.2020Ne 8:45 - 12:30

Vzpomínky na maminku, vztah ty – ona. Dětství, zážitky, minulost, současnost, vztahy k vlastním dětem. Fotky, věci, památky, které nám připomínají matku a vztah k ní necháme nabít společnou energií, položíme si otázky v kruhu sdílení, co jsme mamince nestihli nebo se bojíme říct, meditace za zvuku šamanských bubnu bude výživná a očišťující. 

+ čakrajóiga (VIŠUDDHI)

Kurz probíhá formou nedělních setkání, kdy v první polovině rozproudíme naši energii jógou speciálně zaměřenou na harmonizaci čaker pod vedením MUDr.Šárky Majdové. Budeme postupovat od materiální podstaty muladhára čakry až k duchovnu sahasráry s cílem propojit naše tělesno s emocionálním a energetickým základem a napojit se vlastní energii. Každá čakra má své specifické umístění a funkci a díky tomu zásobuje pránou konkrétní oblast našeho těla. Skrze čakry jsou ovlivňovány naše reakce, způsoby chování, komunikace, naše pocity i emoce. Čakry mohou být otevřené či zavřené, nadměrné či nedostatečné, nebo něco mezi tím. Jakákoliv jejich disharmonie se projevuje uvnitř těla, mysli i navenek v našem každodenním životě. Jednotlivé čakry můžeme harmonizovat pomocí ásan, průpravných cviků, práce s dechem, zvukem, vibracemi, barvami, léčivou silou přírodních kamenů, aromaterapií, ale především uvědomováním a procítěním jejich vlivu sami v sobě.

V meditační části vykročíme na cestu sebepoznání dle níže uvedených témat, prozkoumáme svoji minulost, kořeny naší existence, z čeho jsme vzešli, kde se právě nacházíme a kam směřujeme. Objevíme svoji vnitřní sílu prostřednictvím kruhu sdílení, dechových, relaxačních i meditačních technik, jógy, zvuků šamanských bubnů, hudby, zvonků, muzikoterapie, Budeme si klást otázky a hledat na ně odpovědi, odstraňme vlastní neklid a objevíme naši vnitřní sílu, která nás propojuje se životem, s naším tělem, srdcem. Poznáme možnosti, jak s ní zacházet s moudrostí, pokorou a láskou pod vedením Zdeňky Musilové – čarodějky, šamanky a terapeutky, absolventky řady seminářů a výcviků, které ji otevřely obzory vlastního vnímání a nakonec přivedly do středu své vlastní síly a bytí. Naučme se číst v naší mysli, spojovat souvislosti a vykročme společně, pokud budeme mít dost odvahy…

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
590 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám