Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

KOLO ROKU A ČAKRA JÓGA 1: BŘEZEN – TÉMA DÍVKA (JARNÍ PROBUZENÍ, VNITŘNÍ DÍTĚ)

15.03.2020Ne 8:45 - 12:30

Březen představuje jarní probouzení, radost ze života, uzdravení vnitřního dítěte. Téma probuzení a uzdravení dítěte, které je v každém z nás, je moudrostí a láskou, která nám pomáhá zahojit zranění, která si neseme z našeho dětství. Objevme v sobě radost a chuť do života. Podíváme se na naše vnitřní dítě a meditací uzdravíme naši další část a probudíme bezpodmínečnou lásku.

+ čakrajóga (MÚLADHÁRA + SVÁDHIŠATHÁNA) 

Kurz probíhá formou nedělních setkání, kdy v první polovině rozproudíme naši energii jógou speciálně zaměřenou na harmonizaci čaker pod vedením MUDr.Šárky Majdové. Budeme postupovat od materiální podstaty muladhára čakry až k duchovnu sahasráry s cílem propojit naše tělesno s emocionálním a energetickým základem a napojit se vlastní energii. Každá čakra má své specifické umístění a funkci a díky tomu zásobuje pránou konkrétní oblast našeho těla. Skrze čakry jsou ovlivňovány naše reakce, způsoby chování, komunikace, naše pocity i emoce. Čakry mohou být otevřené či zavřené, nadměrné či nedostatečné, nebo něco mezi tím. Jakákoliv jejich disharmonie se projevuje uvnitř těla, mysli i navenek v našem každodenním životě. Jednotlivé čakry můžeme harmonizovat pomocí ásan, průpravných cviků, práce s dechem, zvukem, vibracemi, barvami, léčivou silou přírodních kamenů, aromaterapií, ale především uvědomováním a procítěním jejich vlivu sami v sobě.

V meditační části vykročíme na cestu sebepoznání dle níže uvedených témat, prozkoumáme svoji minulost, kořeny naší existence, z čeho jsme vzešli, kde se právě nacházíme a kam směřujeme. Objevíme svoji vnitřní sílu prostřednictvím kruhu sdílení, dechových, relaxačních i meditačních technik, jógy, zvuků šamanských bubnů, hudby, zvonků, muzikoterapie, Budeme si klást otázky a hledat na ně odpovědi, odstraňme vlastní neklid a objevíme naši vnitřní sílu, která nás propojuje se životem, s naším tělem, srdcem. Poznáme možnosti, jak s ní zacházet s moudrostí, pokorou a láskou pod vedením Zdeňky Musilové – čarodějky, šamanky a terapeutky, absolventky řady seminářů a výcviků, které ji otevřely obzory vlastního vnímání a nakonec přivedly do středu své vlastní síly a bytí. Naučme se číst v naší mysli, spojovat souvislosti a vykročme společně, pokud budeme mít dost odvahy…

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
590 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám