Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógový workshop Destresso

31.10.2015So 10:00 - 12:00

Stres se pro mnohé z nás bohužel stal běžnou součástí našich životů, a jeho pravidelná dávka v té či oné formě bývá pro naše tělo i duši časem příliš silná káva. Ve stavu stresu přechází naše mysl následovaná tělem do „nouzového režimu“ a při pravidelném „užívání“, vzniká na tomto stavu jistá závislost. Ze stresu se stává modus našeho fungování, který nejčastěji ovlivňuje: – celkový stav těla a duše, množství energie a vitality – tělesnou fyziologii – mezilidské vztahy – emoce – pracovní výkon – spánek, apetit a sexualitu Na chystaném workshopu se v jeho teoretické části seznámíme s fyziologií stresu z pohledu jeho biologického i psychického působení, praktická část workshopu bude patřit jóga terapii – skrze kombinaci vybraných ásan, dechových technik a meditace, se zde naučíme: – řešit stres v jeho akutní situaci – předcházet stresu jako takovému.

Přijďte najít klíč k vnitřnímu i vnějšímu uvolnění uprostřed magického adventu tak, aby každý den mohl být svátkem klidu. K povídání se bude podávat tradiční masala čáj. Workshop není vhodný pro: osoby trpící epilepsií a schizofrenií. Při jiných zdravotních problémech prosím konzultujte předem s lektorem.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:PLATBA: Záloha 50 % na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „destresso_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu; REZERVACE: online z rozvrhu: http://bindu-yoga.isportsystem.cz
Poznámka k ceně:300,- Kč (studenti / důchodci / mateřská)
450 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám