Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógový víkend s Petrou Špindlerovou v Organicfarm SoběsukyPobyty s jógou

27.10. - 29.10.2023

Srdečně zveme na jógový víkend s úžasnou Petrou Špindlerovou – nejen jogínkou, ale i herečkou, cestovatelkou a  spisovatelkou. Víkend proběhne v nádherném prostoru Organicfarm uprostřed lesů a luk. Nechte se hýčkat klidem obklopeni stromy, bylinami, permakulturní zahradou, jezírkem, zvířaty a použitými přírodními materiály.

UBYTOVÁNÍ

Dvoulůžkové pokoje, které jsou barevně odlišené, inspirované čakrami v našem těle. Ubytování je vybudováno pouze z přírodních materiálů, pro nerušený odpočinek a klidný spánek. Budou vás obklopovat dřevěná konstrukce s masivními prkny, z modřínu, smrku a borovice, konopná izolace, tradiční japonské matrace futon, vyrobené z bavlny a kokosu, bavlněné peřiny a lůžkoviny. Sociální zázemí je společné (4 toalety a 4 sprchy).

K dispozici koupací jezírko, letní přístřešek a celý venkovní prostor včetně nově vybudované meditační zahrady s altánkem, místo na parkování, ohniště, podkroví: pro cvičení jógy a jiné aktivity. K dispozici také finská sauna pro 20 osob s kamny na dřevo. Cena je 3000,- Kč.

STRAVA

Strava v Organicfarm je zároveň lékem a má skutečnou sílu hýčkat tělo i duši. Organicfarm nabízí vše, co v tomto prostoru vyrostlo nebo co s láskou vyrobili. Produkty jsou k dispozici pouze v samotném centru a používají je zejména na vaření.

LEKTORKA

Petra Špindlerová

Petra je herečka, jógínka, cestovatelka, spisovatelka žijící v Praze. Mluví anglicky a italsky. Díky propojení herectví a jógy nachází rovnováhu a smysl bytí. Je to jako jing a jang. Velkou roli v jejím životě ovšem hraje i mateřství. Je matkou dvou úžasných dětí, Kryštofa a Kristy. Petra si zahrála v mnoha filmech a seriálech české i zahraniční produkce. Zároveň je zakladatelkou nadačního fondu YogaHelp. Členkou správní rady Život dětem a patronkou Bluelandu z.s. (stavba školy v Himalájích, v oblasti Malý Tibet). A v roce 2022 vydala i svou první knihu Sárí a džíny.

Další informace

Studio:Organicfarm Soběsuky
Instruktoři:
Podmínky rezervace:CENA 5700 KČ 2 noci ubytování ve 2lůžkových pokojích barevně inspirovaných čakrami rozšířená veganská polopenze (brunch, svačina a večeře) 4x lekce jógy organizace a zajištění CK Pokud jedete sami sólo a ve skupině nevyjde nikdo, s kým budete moci sdílet pokoj, je potřeba doplatit hotelový příplatek za samostatný pokoj. STORNO PODMÍNKY Rezervace je platná po připsání zálohové platby na účet CK. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny.
Poznámka k akci:S SEBOU Vlastní jógamatku, 2 bločky, pásek a deku.

Pátek
od 15 h ubytování
18.00 – 19.30 h uvítání a večerní jógová lekce
20.00 h společná večeře (hlavní jídlo, zeleninový salát)

Sobota
8.00 – 9.30 h ranní jógová lekce
10.00 h společný brunch (ovoce, kaše, pomazánka, pečivo, zelenina, granola, káva, čaj)
15.00 h svačina (polévka, dezert)
17.00 – 18.30 h večerní jógová lekce
19.00 h společná večeře (hlavní jídlo, zeleninový salát)

Neděle
8.00 – 9.30 h ranní jógová lekce
10.00 h společný brunch (ovoce, kaše, pomazánka, pečivo, zelenina, granola, káva, čaj)

Pitná voda k dispozici v karafě po celý den.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám