Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógový retreat s Lenkou Nezvalovou & Lucií Königovou v INDII

22.03. - 28.03.2019Pá 17:00

S velkou radostí a ještě větším nadšením Vás zveme na jarní jógový retreat do naší milované INDIE. Tento retreat je pro malou skupinu studentů, které budou lektorky věnovat velkou péči, hlaste se tedy prosím co nejdříve.

Ponořte se s námi do jógové praxe ve stínu palem, vydejte se do monumentálního chrámu Arunachalesvara Temple s vyhlášenými nočními ohňovými rituály, zažijte svítání na jedné z nejposvátnějších hor světa a vydejte se na výlet do nedalekého legendárního Pondicherry, proslulého svou koloniální krásou, duchovním bohatstvím a kulinární pestrostí.

 

MÍSTO

Kouzelný eko-resort SPARSA na indickém poutním místě Thiruvannamalai

Jde o půvabný a velmi klidný resort s překrásnou zahradou, okouzlujícími zákoutími a skvělou indickou kuchyní. Nachází se na úpatí posvátné Šivovy hory Arunáčala.

CENA 25000 Kč

Zahrnuje ubytování 6 nocí v DBL pokoji s polopenzí, dvě lekce jógy denně s L&L, organizaci a pojištění CK. Cena nezahrnuje letenku, transfer a cestovní pojištění. SGL pokoj a další individuální požadavky možné na vyžádání.

 

VÍZA

https://indianvisaonline.gov.in/visa/info1.jsp

INFO VÍZA – REŽIM VSTUPU: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indie/cestovani/visa.html

OČKOVÁNÍ

Není žádné povinné.

DOPORUČENÝ LET

Přílet je na letiště Chennai (MAA). Pokud letíte pouze na jógový pobyt můžete využít níže uvedené letecké spojení se společností Emirates:

21/3 15.30 (PRG) – 00.20 (DXB) / 2.50 (DXB) – 8.15 (MAA)
28/3 21.40 (MAA) – 0.45 (DXB) / 3.10 (DXB) – 7.00 (PRG)
Aktuální cena 18972 Kč.

TRANSFER

Cena transferu z letiště do resortu není zahrnuta v ceně pobytu. Na vyžádání je možné transfer zařídit, nutné objednat předem a platba je pak přímo na místě. Resort Sparsa je vzdálený 200 km od letiště Chennai.

Ceny transferu letiště-resort:
AC SEDAN (cena za auto, max. 3 osoby) – 120 euro
AC INNOVA  (cena za auto, max. 3 osoby) – 150 euro

STORNO PODMÍNKY

Rezervaci je nutné závazně potvrdit do 7 dnů zaplacením nevratné zálohy 10000 Kč. Pokud není místo potvrzené zálohovou platbou, rezervace se po vypršení 7 dnů ruší. Doplatek je nutné uhradit do 15. února 2019. Po tomto datu je storno ve výši 100% ceny. Výměna osob je možná kdykoli.

 

Další informace

Studio:Yoga with Lenka & Lucie (42)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervujte si Váš pobyt včas na www.ommm.cz. Po vyplnění formuláře obdržíte cestovní doklady a platební údaje. V případě dotazů nebo dalších informací prosím kontaktujte: Ivana Hrbáčková | info@lenkalucieyoga.cz | +420 775 296 555. Těšíme se na Vás!
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje ubytování 6 nocí v DBL pokoji s polopenzí, dvě lekce jógy denně s L&L, organizaci a pojištění CK. Cena nezahrnuje letenku, transfer a cestovní pojištění. SGL pokoj a další individuální požadavky možné na vyžádání.

Pobyt začíná 22. března v 17 h večerní lekcí a končí 28. března snídaní po ranní lekci jógy. Těšit se můžete na ranní a večerní lekce jógy, meditace, satsangy, povídání o józe a mnohé další.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám