Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógový pobyt na Srí Lance s Veronikou

11.03. - 23.03.2018

Pojeďte s námi na Srí Lanku již po třetí. Tento kouzelný ostrov nabízí všechno, co si od své exotické dovolené můžete přát. Tropický vánek, krásné pláže, možnost dobrodružných výletů, setkání se slony, plavání s želvami, čajové plantáže, ayurvédské zahrady a masáže, usměvavé tváře místních  a zároveň skvělý servis přímo na místě. Veronika povede lekce jógy na místě a ráda pomůže, poradí – vrací se sem již po třetí a do Asie pravidelně cestuje několikrát ročně.

Krásná vila se nachází v zahradě s tropickou zelení a to přímo u břehu zátoky Indického oceánu. Oblast je velmi klidná, považována za oázu klidu. Z objektu je nezaměnitelný výhled na oceán, nejkrásnější je zde především západ slunce. V dálce je možné spatřit starou holandskou pevnost s majákem historického města Galle.

Vila nabízí k ubytování 6 dvoulůžkových klimatizovaných pokojů a vedlejší vilu, která nabízí 3 dvoulůžkové klimatizované pokoje plus zahradní bungalov (3 x dvoulůžkový pokoj). Oba objekty jsou spojeny 14×8 m dlouhým bazénem s nočním osvětlením a krytou terasou. cca 5 minut od ubytování se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na Srí Lance – pláž Unawatuna Beach. Pokoje v rezidenci jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC a je zde možnost přistýlek. Objekt nabízí dvě terasy stvořené pro cvičení jógy – východní a západní a obývací pokoj s barem, Wi-Fi ve společných prostorách.

Pláž Unawatuna Beach, která je vzdálená 5 minut od rezidence patří k nejkrásnějším na Srí Lance. Pláž nabízí nádherné koupání, možnost šnorchlování, potápění, rybaření a projížďky a výlety na loďkách. Přímo na pláži se nachází bezpočet restaurací a barů s výbornou kuchyní.

Blízké okolí

Vila se nachází v jižní části Srí Lanky ve středisku Unawatuna, nedaleko historického města Galle. Unawatuna je vesnička na pobřeží s písečným zálivem a korálovými útesy. Můžete zde nakoupit místní řemeslné výrobky (dřevěné masky, šperky, kožené tašky), ale také čaje, koření či pohlednice. Hlavní město Colombo je od vily vzdáleno 120km a letiště 150km. Rádi Vám zajistíme transfery z letiště do vily a zpět (za příplatek), jakožto také řadu poznávacích výletů přímo od objektu.

V případě zájmu Vám zajistíme zpáteční letenky na Srí Lanku (dle aktuálních cen leteckých společností).

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Cena zahrnuje:

  • 10 nocí ubytování ve vybraném typu pokoje

  • snídaně

  • cvičení jógy s Veronikou Carmanovou

  • pojištění CK proti úpadku

Vízum Srí Lanka: 1.000 Kč / osoba nebo na místě 40 USD

Možnost zajištění přistýlky za 700 Kč/noc Děti do 5 let zdarma (včetně snídaně)

Za příplatek zajištění transferů letiště – ubytování – letiště (62 EUR / auto pro 6 osob / 1 cesta = 350 Kč / 1 osoba / cesta)

V případě zájmu Vám zajistíme zpáteční letenky na Srí Lanku.

Informace, rezervace CK: www.VillasResorts.cz info@villasresorts.cz tel. 777497781

  • 2 lekce jógy denně (na terase nad mořem)
  • Kompletní zajištění služeb v místě pobytu a pojištění CK proti úpadku
  •  Letenka není v ceně
  • V ceně ubytování je snídaně (vajíčka, chléb, máslo, džem, ovoce, káva, čaj).
  • Na místě možnost zajištění veškerých výletů po Srí Lance.

Další informace

Studio:
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Cena letenek již od 17 000 Kč s EMIRATES, cena ubytování již od 16.490 Kč osoba (ubytování a snídaně)
33 490 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám