Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógový pobyt s Danou Štěpánovou a CK FIT

08.06. - 10.06.2018

Jógový pobyt s Danou Štěpánovou v luxusním Resortu Svatá Kateřina, Počátky u Pelhřimova.

Ve dnech 8. 6. – 10. 6.2018 se můžete se těšit na 4 lekce cvičení: Hatha jóga, Power jóga, Párová jóga, Vinyasa flow jóga + Jin jóga a meditace (venku za příznivého počasí).

Ubytování: velmi luxusní dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem. Samozřejmostí na pokoji jsou froté trepky a župany.
Další služby v hotelu: zábaly, masáže, ajurvédské masáže, koupele, kosmetika, kadeřnictví, manikůra, pedikůra, 3 tenisové kurty, golfový driving range,
3 stoly na stolní tenis, jízda na koni…

Pobyt začíná v pátek příjezdem po 14 hod. a končí v neděli v 11 hod. Pobyt bude realizován při minimálním počtu dvanácti cvičících.

Další informace

Instruktoři:
  • Štěpánová Dana
Podmínky rezervace:Rezervace nejpozději do 30.4.2018!
Poznámka k ceně:V ceně ubytování se snídaní (formou bufetu), volný vstup do posilovny a wellness (finská sauna, aroma sauna, parní lázně, whirlpool), místní poplatky, jógový program, parkovné, 10% sleva na masáže a procedury, 20% sleva na měření na přístroji Inbody a následnou konzultaci s dietologem.
3 447 
Zpět na vyhledávání

4 lekce cvičení: Hatha jóga, Power jóga, Párová jóga, Vinyasa flow jóga + Jin jóga a meditace (venku za příznivého počasí).Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám