Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógový pobyt na Bali

18.04. - 30.04.2019

Kombinace ubytování:

4 noci v Dragon Village v Ubudu vč. 3 vegetariánských pokrmů denně – snídaně, oběd, večeře
6 nocí v krásné vile s privátním bazénem několik minut pěšky od pláže Bingin Beach, ubytování vč. snídaně
Cena dále zahrnuje také transfery letiště – hotel v Ubudu – vila u moře – letiště, 2 celodenní výlety po Bali s česky mluvícím indonésanem, 2x denně cvičení jógy (v den příletu a v dny výletů jóga není, nebo je na domluvě s jóga instruktorkou), pojištění CK proti úpadku.

Resort se nachází uprostřed tropické balijské krajiny ve středu Ubudu nabízející klidné ubytování uprostřed rýžových políček a kokosových palem. Filozofií resortu je úcta a napojení na přírodu, která jej obklopuje. Má vlastní bazén se slanou vodou. Stravovat se můžete v restauraci specializující se na bio a vegetariánské pokrmy (v ceně pobytu snídaně, oběd a večeře). Ve všech prostorech je k dispozici Wi-Fi. Nachází se cca 5 minut chůze do organické restaurace Sari a 20 minut pěšky od paláce a trhu v Ubudu. Posvátná opičí prales najdete 25 minut jízdy odsud a z letiště se k ubytování dopravíte do 90 minut. Pokoje a prostory ubytovací kapacity jsou chlazeny ventilátory a mají přírodní dřevěný interiér.

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se pár minut pěšky od pláže Bingin na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.
Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang a chrám Uluwatu.

Více informací ZDE

Další informace

Studio:Dragon Village
Instruktoři:
28 990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám