Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógový odpočinek na Srí Lance s Danou Beierovou

06.03. - 17.03.2019

Ve spolupráci s CK Villa & Resorts jsme pro Vás připravili exotickou jógovou dovolenou na Srí Lance.

Ubytování je v krásné vile v zahradě s tropickou zelení přímo u břehu zátoky Indického oceánu. Oblast je považována za oázu klidu. Z objektu je nezaměnitelný výhled na oceán, nejkrásnější je především západ slunce. Ubytování je ve 2-lůžkových pokojích ve dvou domech, které jsou spojeny 14×8 m dlouhým bazénem s nočním osvětlením a krytou terasou. Asi 5 minut od vily se nachází jedna z nejkrásnějších pláží na Srí Lance – pláž Unawatuna Beach.

Jógový program 

Čeká nás 14 společných lekcí jógy, které budou probíhat ráno a večer na venkovní terase.

Ranní lekce (7.30 – 8.30) budeme začínat meditací a pranajámou.  Poté tělo rozhýbeme a rozproudíme energii v pozdravech slunci, vinyasach a stojných pozicích. Lekce budou vedené ve stylu vinyasa flow jógy.

Večerní lekce (18.00 do 19.00) budou vedeny formou jemné jógy, abychom tělo příjemně protáhli po celém dni. Budeme mít prostor tělo i mysl zklidnit, dopřejeme si čas na relaxaci.

Lekce budou probíhat denně od 8.3. do 15.3., pouze 12.3. bude odpočinkový den. Časy lekcí budou případně přizpůsobeny místním podmínkám.

Úroveň/obtížnost lekcí bude přizpůsobena aktuální skupině cvičících.

V případě, že budete mít zájem, je možné si během pobytu domluvit s lektorkou individuální konzultaci, pokud chcete prohloubit nebo modifikovat Vaši praxi.

Pro více informací a přihlášky klikněte zde. Neváhejte, počet míst je omezen na 14 osob.

Další informace

Studio:Jóga Prostor (11)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:cena je uvedená bez letenky
18 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám