Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógový dýchánek pro nastávající maminky

22.01.2017Ne 9:30 - 14:30

Seminář je určen nejen těhotným ženám, ale také těm, které se na početí připravují a chtějí vědět více o tom, jaké zásady ctít při praxi jógy v době těhotenství.

Seminář bude rozdělen do dvou částí, z nichž první bude zaměřena na praxi i teorii jógy v době těhotenství. Povíme si něco o principech a specifikách těhotenské jógy, jejichž respektování a osvojení ženě umožní v józe nalézt spolehlivého průvodce dobou očekávání až do chvíle porodu a prožít tento čas kvalitně a vědomě. Projdeme si společně ucelenou sekvenci jógových ásán, která cílí klasická těhotenská „témata“ od redukce otoků končetin, bolesti zad až po zlepšení funkčnosti krajiny pánevního dna.

V druhé polovině semináře si ještě řekneme něco o polohách dítěte v děloze a ukážeme si pozice, kterými podpoříme polohu plodu vhodnou pro přirozený porod, abychom se poté přesměrovaly tematicky na dobu poporodní. Ta je pro většinu novopečených maminek velkou výzvou, a proto i v tomto období je jóga skvělým průvodcem, jak se vrátit bezpečně a nenásilně do dobré tělesné kondice a předcházet tak stavům vyčerpanosti. Pokud se nacházíte v poporodním období, můžete se zúčastnit závěrečných 90ti minut semináře.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Jana Schneeweisová
950 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám