Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógový den s Natarajou

18.04. - 01.01.1970

Studio Akasha zve na lekci, ve které se zaměříme na Shivu Nataraja. Nataraja se označuje jako Pán tance stvoření a vesmírné transformace. Krásně symbolizuje hru vědomí a tanec, který se začne rozvíjet, pokud se hlouběji ponoříme do jógové praxe.

Na tomto jednodenním semináři pod vedením Jamese Boaga budeme objevovat symboliku Pána tance. Zjistíme, jak hravě vybalancovat jednotlivé energie v našem těle a jak vědomě vyvážit protiklady tak, abychom nalezli sílu vlastního středu.

Pokud vás téma rovnováhy zajímá, můžete se k nám přidat odpoledne v parku Letná, kde budeme téma rovnováhy dále společně zkoumat chozením po slackline. Po přijemně stráveném odpoledni zamíříme opět do studia Akasha, kde od 4:30 James povede Kirtan, opět s tematikou Shivy Nataraja. Společným zpěvem manter zakončíme krásný den věnovaný šíření radosti a vědomí.

Na polední pauzu si můžete objednat si výborný vegetariánský oběd od kuchaře Honzy Dlabala. Pokud máte zájem, uveďte to v registračním emailu: bela (zavinac) akasha.cz.

Program:

  • 10:00 – 13:00 vedená lekce – téma Nataraja – vede James
  • 13:30 – 16:00 Slackline & oběd v parku
  • 16:30 – 18:30 Kirtan – vede James

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám