Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógově-výtvarný workshop: Vlnou k vlně emocí

03.10.2015So 10:00 - 13:00

Nalézat nové vnitřní pohnutky skrze praxi jógovo – tvořivou zdá se jako myšlenka méně běžná, nicméně se ji pokusíme přenést do skutečnosti právě tímto workshopem. Tělem vnímáme, v těle se odráží naše emoce, z těla emoce vychází, tělo nás prozrazuje. Jógovými pohyby se přesuneme do naší pravé mozkové hemisféry, té tvořivé, emoční a pokusíme se přenést pocit z ásany na papír. Nashromážděná slova posléze využijeme jako směrníku k výtvarné práci. Použitím ovčího rouna se posuneme do sféry jemné práce a možná i zjistíme, že naše původní myšlenka díla se ubrala zcela jiným směrem díky přirozenému čeření ovčí vlny. Kde začíná tvorba inspirovaná vlastním nepokojem v ásanách a kde končí výtvor ve své spontánnosti?

K vlastní tvorbě dostanete:

2x plstící jehlu rozličných velikostí, 1x kulatý rámeček s plátnem, 1x molitan pro oporu výtvoru. Na výběr budete mít z mnoha inspirativních barev ovčího rouna.

Na workshopu se seznámíte s technikou suchého plstění a je vhodný i pro ty z vás, co nemají s tvořením s ovčí vlnou žádné předchozí zkušenosti.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Marie Hledíková
Podmínky rezervace:http://bindu-yoga.isportsystem.cz
Poznámka k ceně:záloha 50 % na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „vlna_příjmení.”), zbytek hotovostně ve studiu
700 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám