Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové ústraní v Ekocentru Loutí

08.05. - 10.05.2020Pá 14:00 - Ne 15:00

Pojeďte se s námi zastavit a spočinout v srdci krásné a čisté přírody, zavrtat sami do sebe a přesto se otevřít novému, osvěžit a obnovit jednotu s tím, co nás obklopuje i přesahuje. V průběhu těchto tří dní věnovaných tématu Otevřenost vás provedeme jógovou praxí, terapií, meditací i prací s dechem. Budeme se věnovat pouhé všímavosti a usebrání, vědomému a zdravému pohybu, dopřejeme si samostatnou meditaci v přírodě.

Lektorky: Dáša Vaďurová, Karin Pešlová

Místo: Ekocentrum Loutí, ubytování (4-lůžkové pokoje), plná penze zdravé vegetariánské stravy

Cena: 3990,- zahrnuje ubytování, stravu, pronájem cvičebního sálu (zajištuje Ekoncentrum, cena 2290,-) a lektorné za celý program (1700,-) Záloha 1700,- Storno podmínky: při zrušení pobytu do 31.3. 2020 vrácení celé zaplacené zálohy. Později je záloha nevratná. Můžete však poslat náhradníka.

Rezervace: na www.jogakrymska.cz/akce nejpozději do 31.3.2020

Orientační program:

Pátek
2 lekce – Rozhýbání, protažení, otevírání hrudníku, Jin yoga a relaxace, meditace

Sobota
– ráno – 2 lekce – Ranní jógové (s)plynutí, Jin yoga a Jógová terapie
– odpoledne – pobyt a pohyb v přírodě, meditace v chůzi
– večer – 2 lekce – Hatha jóga, Dechové techniky a večerní meditace

Neděle
2 lekce – Ranní jógové (p)ozdravení a Jógová terapie

Dáša Vaďurová (37): Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

Karin Pešlová (51): Instruktorka jógy a jógové terapie (trenér 1. stupně FTVS UK). Každou praxi jógy vnímá jako svátek, sdílení, cestu k harmonii, jednotě, k sobě samému. Ať je to práce s tělem, dechem či vnitřní pozorností na jógovém kurzu nebo v běžném životě. Propojuje klasické pojetí jógy s potřebami a možnostmi současného člověka.

 

Další informace

3 990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám