Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové soustředění s očistami a potní chýší

04.04. - 10.04.2022

Cvičení těla (ásana), dechu (pránájáma), meditace, očistné krije (smyslové orgány, trávicí trakt), kruh s rapé či tabákem, čistící wayusa, kambo (pro zájemce). Potní chýše v neděli. Provázejí Honza a Tereza Dlabalovi.
Zveme Vás na sebepoznávací a prožitkové soustředění v nerušeném prostředí přírody. Jeho náplní bude pravidelné jógové cvičení, védántická praxe a jarní tělesné a smyslové očisty, které vedou k posílení zdraví a uvolnění těla, zklidnění mysli a zjemnění celkového vnímání. Tak můžeme podpořit svou Životní tvůrčí sílu a získat nebo posílit rovnováhu, klid a spokojenost. Soustředění bude zakončeno potní chýší v neděli.
Zaměříme se také na otázky přirozených potřeb člověka, a na prostředky k jejich dosažení, které vycházejí z původní nauky indické jogy. Ty vedou k přímé zkušenosti sebepoznání a rozpoznání reality.
Jóga-védánta- návody, vedoucí k úplnému zklidnění mysli a sjednocení s Životní tvůrčí silou. Džnánajóga- učení o pravé podstatě Skutečnosti, o ne-duálním principu Vědomí. Bhaktijóga- jóga oddanosti. Cesta osobní služby Nejvyššímu Karmajóga – jóga konání v odpoutanosti
Setkání je vhodné pro začátečníky i pokročilé, intenzita cvičení a praxe je individuální. Programem provází Honza a Tereza.
Příspěvky: Ubytování a strava: 650 Kč/den Prostory: 200,–/den Program: vědomý příspěvek průvodcům (doporučeno 400–1000 Kč/den)
S sebou: spacák nebo lůžkoviny (možno i zapůjčit), oblíbené kuchyňské náčiní, zápisník a tužku, podložku/podsedátko na cvičení/sezení, do potní chýše spodní prádlo/sarong a ručník navíc.
Nejvyšším smyslem a cílem lidského vtělení je poznat svrchovanou Pravdu, Skutečnost, ze které pocházíme (Ramana Mahárši)
Přihláška do 30. března: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTc5xrMP3pKWay-oiiJOml6lnzRyh5FAsRO3qG2pcFsZ843g/viewform?fbclid=IwAR07p_eKQjFbKQY6F17HZbwYBlnNEfRxl5Itiy3UA_IpYyGNQm_qCiOOlkk

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám