Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové čarodějnice v Horní Malé Úpě

28.04. - 01.05.2017Pá 18:00 - Po 10:00

Přodloužený čarodějný víkend plný jógy, pohody a sdílení v nejvýše položené obci ČR v Horní Malé Úpě, blízko Pomezní boudy. Ráno a večer jógové lekce, přes den hory, wellness či exkurze v místním pivovaru – každý dle libosti…

Ubytování v malém rodinném penzionu s polopenzí, v dvou až třílůžkových pokojích. Penzion je skvělým výchozím bodem k tůrám po okolí, na Sněžku necelých 8 km. Energie místní krajiny je opravdu úžasná, absolutně odlišná od ruchu a shonu velkoměsta.

V neděli večer oslavíme společně definitivní odchod zimy a přivítáme jaro, jak jinak než „spálením čarodějnic“.  Tento zvyk je stále živou tradicí v různých kulturách. Noc z 30. dubna na 1. května byla vždy pokládána za magickou. Lidé společně u ohně vítali příchod jara a plodnosti a na vyvýšených místech zapalovali ohně na ochranu před zlými duchy. Keltové tu noc slavili svátek Beltain. Oheň měl symbolicky očišťovat lidi i zvířata od neduhů a temných myšlenek, které se nashromáždili během zimy. Náš víkend zakončíme 1. májem, svátkem lásky, kterou oslavíme společnou meditací.

V rámci víkendu možnost individuální konzultace ohledně vaší vlastní jógové praxe.

Další informace

Studio:
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace a upřesnění informací k zaplacení zálohy na email petra.zappova@gmail.com do 14. 4. 2017.
3 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám