Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógová dovolená na BALI

29.03. - 10.04.2020Ne 15:00 - Pá 14:00

Spirituální ostrov Bali a jeho unikátní vibrace doporučujeme vychutnat si ve spojení s jógovou praxí. Vaše dovolená tak dostane zcela jiný rozměr! Tentokrát se můžete těšit na jemná ranní jógová probuzení a večerní jógy v podání zkušené lektorky a terapeutky tradiční čínské medicíny Aničky Anet Jůzové. Díky tomuto unikátnímu spojení pro Vás bude prožitek ostrova bohů a démonů ještě více intenzivnější.

V rámci pobytu budeme mít dvě základny – klidnou přímořskou lokalitu Candidasa a kulturní centrum Ubud, ze kterých nás čeká několik výletů. Díky tomu poznáte mnohem více z ostrova Bali – navštívíte spirituální i jiná místa a poznáte největší krásy tohoto magického ostrova, zaručeně načerpáte ničím nerušený klid a samozřejmě si také vylepšíte svou jógovou praxi. V rámci našeho pobytu budete mít možnost seznámit se s balijskou kulturou a zvyky a poznat tak kousek jiného světa. Jógové lekce vede Aneta Anna Jůzová, po Bali Vás provede Adéla Metlická Lustyková.

 

PROGRAM:

CANDIDASA

DEN 1. Doprava z letiště na ubytování, seznamovací zahajovací večeře. Společná meditace.

DEN 2. Ranní jógová lekce. Snídaně. Volno (relax na pláži). Večerní jógový workshop / meditace.

DEN 3. Ranní jógová lekce. Snídaně. Volný program. Večerní jógový workshop / meditace.

DEN 4. Ranní jógové protažení. Snídaně. Po lekci nás čeká výlet na nejposvátnější chrám Besakih s posvátnou hindu ceremonií, procházka v zahradách vodního paláce Taman Ujun a ochutnávka balijské čokolády v místní čokoládové továrně. Den zakončíme odpočinkem na oblíbené pláži Virgin beach.

DEN 5. Ranní jógová lekce. Snídaně. Volný program. Večerní jógový workshop / meditace.

DEN 6. Ranní jógová lekce. Snídaně. Volný program. Večerní jógový workshop / meditace.

UBUD

DEN 7. Ranní jóga. Snídaně. Přesun do spirituálního centra Bali – městečka Ubud. Ve městě nás čeká návštěva posvátného opičího pralesa Monkey Forest. Ubytování na hotelu. Večerní jógová lekce / meditace.

DEN 8. Ranní jóga. Snídaně. Poté se vydáme do Ubudského paláce a na společnou vycházku po vesnických rýžových polích Capuhan Ridge Walk. Večerní jógová lekce / meditace.

DEN 9. Ranní jóga. Snídaně. Následuje návštěva posvátných pramenů Tirta Empul s očistnou koupelí, návštěva údolí hrobek kráků a královen Gunug Kawi, sloního chrámu Goa Gajah, odpolední ochutnávka balijských čajů a kávy v lokální bio farmě.

DEN 10. Ranní jóga. Snídaně. Volný program – nákupy, masáže, dle zájmu lze domluvit návštěvu léčitele, fakultativně terapie ve zkukových pyramidách 890Kč, půldenní škola vaření 950Kč. Večerní jógová lekce / meditace.

DEN 11. Ranní jóga. Snídaně. Volný program – nákupy, masáže, dle zájmu lze domluvit návštěvu léčitele, fakultativně terapie ve zkukových pyramidách 890Kč, půldenní škola vaření 950Kč. Večerní jógová lekce / meditace.

DEN 12. Ranní jóga. Snídaně. Volný program – nákupy, masáže, dle zájmu lze domluvit návštěvu léčitele, fakultativně terapie ve zkukových pyramidách 890Kč, půldenní škola vaření 950Kč. Večerní jógová lekce / meditace.

DEN 13. Ranní jógové protažení. Snídaně. Odjezd na letiště.

Jógové styly a lekce se přizpůsobí skupině a momentálnímu naladění účastníků – není třeba se ničeho obávat. Lekce zvládne jak jógový začátečník, tak si příjde na své i pokročilejší jogín.

Pozn. Zájemcům možno zařídit doplňkový balíček na Indonéských Maledivách – Ostovech Gili (11.-16.4.) či v jiné oblasti (cena na poptávku – balíček na míru). 

O lektorce:

Aneta Anna Jůzová je terapeutkou tradiční čínské medicíny a instruktorkou hathayogy, powerjógy a jógy pro těhotné. Je absolventkou TCM institutu Praha a Power Yoga Akademie. V současné době se věnuje aktivnímu propojení všech nabytých zkušeností, ať již z jógového prostředí, tak zdravotnictví, ve kterém se celý svůj profesní život pohybuje. „Józe se věnuji více než patnáct let. Jóga je pro mě radost, pohyb, zklidnění a přátelé. Stala se nedílnou součástí mého života“

www. annajuzova-tcm.cz

 

Proč se přidat k této jógové cestě?

Jógový program zaručí, že si Bali užijete intenzivněji. Dovíte se více o tradiční čínské medicíně a naučíte se zákadní principy, které budete moci uplatňovat i sami doma. Program výletů zaručí, že poznáte spirituální místa, kulturní zvyky i okouzlující přírodu.

Cestujeme v malém kolektivu, což nám umožňuje věnovat se Vám na maximum a na míru uspokojit Vaše přání za dalším poznáním či seberozvojem.

Po celou dobu pobytu jste v naší péči, nemusíte se tedy bát, že byste byli na cokoliv sami. Jsme Vaše podpora na cestách.

Naše hosty to s námi baví. Přesvědčit se můžete zde.

Cena: 27 000 Kč /osoba

Cena zahrnuje:
Ubytování se snídaní na 12 nocí v hotelech 3* s bazénem
Jógové lekce 1-2x denně
Privátní přepravu soukromými vozy či minivanem v rámci plánované trasy
Vstupné na uvedené aktivity dle itineráře
Osobní cestovatelský deníček
Kompletní organizační služby česky hovořící průvodkyně
Pojištění CK proti úpadku

Cena je za osobu na sdíleném dvojlůžku, samostatný pokoj za příplatek + 7900Kč. Záloha 50% při podpisu smlouvy, zbylých 50% měsíc před odletem. 
Minimální počet účastníků pro uskutečnění pobytu je 6, maximální počet 12.

Cena nezahrnuje: zpáteční letenku z ČR (rádi zprostředkujeme, cenové rozpětí za zpáteční let 17-20.000Kč se společností Qatar či Emirates), stravné, cestovní pojištění, osobní výdaje

Další informace

Instruktoři:
  • Anna Jůzová
Podmínky rezervace:Záloha 50% při podpisu smlouvy, zbylých 50% měsíc před odletem.
Poznámka k ceně:Cena nezahrnuje letenku.
27 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám