Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JÓGOVÁ DÍLNA: PRÁNAJÁMA

03.03.2018So 10:00 - 14:00
Pranayama aneb vědomé ovládaní vnitřní energie za pomoci dechových technik
Prána, základ všeho v nás i kolem nás. Životní energie, jež proudí do nás i z nás.  Vnitřní energie, o kterou je potřeba pečovat, aby mohla volně plynout ve zdravém těle a klidné mysli.
Na workshopu Pranayama se ponoříte hlouběji do vnímání a praktikování jógy. Nahlédnete do Patanjaliho výkladu jógy díla Jóga Sútra, ve kterém je Pránájáma popsána jako čtvrtá končetina Ashtanga  osmistupňové stezky jógy.
Porozumíte tomu, co to vlastně ta prána je a že její ovládání je podstatou jógové praxe. Dozvíte se, co je to pránájáma a co je jejím cílem a jakým způsobem očišťuje naše tělo na energetické, mentální i fyzické úrovni.  Objevíte, co je to vědomé dýchání, jak podpořit imunitu organismu, jak dosáhnout změn v mysli i hluboké koncentrace a hlavně, jak zvýšit svůj energetický potenciál. Především se naučíte základní ale i pokročilejší pránájámické techniky pro vaši vlastní praxi jógy.
A jelikož se pránájáma praktikuje zpravidla po ásanové praxi, která tělo a organismus připravuje pro práci s energií, také my nebudeme jen v lotusovém sedu, ale společně pozdravíme i slunce a protáhneme naše tělo.
Přijďte se ponořit do studia a praxe pránájámy, vědomé práce s energií, za pomocí které dosáhnete harmonického vyvážení našeho těla, mysli i duše.
Těším se na vás na všechny
Shanti
Irena
Kontraindikace: mentální či hraniční poruchy, záchvaty (epilepsie apod.), panická ataka, schizofrenie, vysoký či nízký tlak, těhotenství, bakteriální nebo virové onemocnění

Další informace

Studio:Jógovna
Instruktoři:
  • Irena Banda
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018031. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_PRANAJAMA+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.
Program: 
10-10:30 úvod do teorie pránájámy
10:30-11:00 ásanová praxe
11:00-12:00 úvod do praxe pránájámy
12:00-12:30 pauza
12:30-13:30 praxe pránájámických technik
13:30-14:00 vedená závěrečná relaxace


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám