Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JÓGOVÁ DÍLNA: ACROJÓGA

17.02.2018So 10:30 - 13:30
Připravili jsme pro vás workshop akrojógy nebo-li párového cvičení, skrze které prohloubíte odpovědnost a důvěru v sobě a ve svém partnerovi. Akrojóga nabízí prostor pro respektování potřeb vlastního a partnerova těla. Komunikace a vzájemná spolupráce posouvá oba partnery za hranice jejich možností.
Workshop je vhodný pro všechny bez předchozích zkušeností s jógou či gymnastikou.
Program: Na tento workshop jsme si pro vás vymysleli bohatý, netradiční a zábavný program, který vás v rámci pohybu osvěží a rozšíří vaše znalosti. Začneme individuální rozcvičkou, která nás zahřeje a stáhne do přítomnosti. Následovat bude párová rozcvička na posílení středu těla, zápěstí, ale hlavně i na seznámení se s partnerským tělem. Během cvičení si vyzkoušíte vaše schopnosti rovnováhy a reflexi. No a pak už se vrhneme na partnerské cvičení a techniky, které nám umožní bezpečnou, zábavnou, ale i výživnou praxi.

Další informace

Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018023. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_ACROJOGA+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám