Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógová cesta na BALI s Vlaďkou Procházkovou

01.05. - 11.05.2019St 14:00 - So 11:00

Návštěvu ostrova Bali propojíme s jógou a prožitek z pobytu tak mnohonásobně umocníme. Můžete se těšit na ranní a večerní jógové lekce v duchu kundalini jógy, kombinující fyzické cvičení, meditaci, mantry a dýchací techniky. Vaší průvodkyní balijskou cestou a lektorkou jógy bude úžasná a veselá Vlaďka Procházková.

Tento pobyt je pro vás připraven ve stylu jógového retreatu, kdy se lekce jógy praktikují intenzivně, každý den ráno a večer. Úroveň a rozmanitost lekcí přizpůsobujeme účastníkům pobytu, účastnit se může zcela každý, stejně tak jako máte právo kdykoliv lekci jógy vynechat, pokud to tak budete cítit. Není se opravdu čeho bát. V rámci programu budete mít možnost umocnit svůj prožitek energeticky silnými místy, která v rámci cesty navštívíte a aktivitami, které zažijete. Hlavní základnou pobytu bude spirituální centrum – město Ubud, který maximálně podpoří Vaší jógovou praxi.

 

PROGRAM:

1.5.2020 – DEN 1. Doprava z letiště na ubytování, uvítací rituál s meditací.

2.5.2020 – DEN 2. Ranní jógová lekce, snídaně. Následuje vycházka po městě Ubud a návštěva opičího pralesa Monkey Forest. Večerní jógová lekce.

3.5.2020 – DEN 3. Ranní jógová lekce, snídaně. Následuje výlet do chrámového údolí hrobek králů a královen Gunung Kawi, následně provedete rituální očistnou koupel v posvátných pramenech, odpoledne navštívíte rodinnou bio farmu, kde pozdravíte cibetky a ochutnáte několik druhů lokálních čajů a kávy. Den zakončíte návštěvou chrámové jeskyně Goa Gajah. Večerní meditace.

4.5.2020 – DEN 4. Ranní jógová lekce, snídaně. Tento den pro Vás bude volný, můžete jej využít ke spa procedůrám, odpočinku či tvoření, na přání můžeme též zajistit léčení od místního balijského léčitele. Večerní jógová lekce.

5.5.2020 – DEN 5. Ranní jógová lekce, snídaně. Tento den se můžete těšit na zvukovou lázeň v pyramidách, která harmonizuje, přináší hluboké uvolnění a pocit nalezení vlastního já. Užít si můžete doslova koncert gongů, bubnů, didgeridoo, manter, vůni šalvěje a mnoho dalšího. Večerní jógová lekce.

6.5.2020 – DEN 6. Ranní jógová lekce, snídaně. Tento den pro Vás bude volný, můžete jej využít ke spa procedůrám, odpočinku či tvoření, na přání můžeme též zajistit léčení od místního balijského léčitele. Večerní jógová lekce.

7.5.2020 – DEN 7. Ranní jógová lekce, snídaně. Po snídani strávíte odpoledne v lokální vesnici, čeká vás exkurze do místní biofarmy, kde se dozvíte vše o komunitním a ekologickém farmaření a zapojíte se do vaření originálních balijský receptů s následnou konzumací všech Vámi vyrobených pochutin. Večer zakončíte meditací.

8.5.2020 – DEN 8. Ranní jóga, snídaně. Následuje nenáročná půldenní vycházka do vesnických rýžových polí Capuhan ridge walk, odpoledne zůstává volné. Večerní jógová lekce.

9.5.2020 – DEN 9. Ranní jógová lekce, snídaně. Tento den pro Vás bude volný, můžete jej využít ke spa procedůrám, odpočinku či tvoření, na přání můžeme též zajistit léčení od místního balijského léčitele. Večerní jógová lekce.

10.5.2020 – DEN 10. Ranní jógová lekce, snídaně. Tento den pro Vás bude volný, můžete jej využít ke spa procedůrám, odpočinku či tvoření, na přání můžeme též zajistit léčení od místního balijského léčitele. Večerní jógová lekce.

11.5. 2020 – DEN 11. Ranní jóga, snídaně. Transfer na letiště.

12.5.2020 Přílet do ČR.

 

Pozn. Zájemci mají možnost si pobyt prodloužit o výlety do jiných částí ostrova či na blízké ostrovy – cena na poptávku – balíček sestavujeme na míru (počet dní, aktivity, atd).

O lektorce:

 „Díky kundaliní józe cítím své srdce.“ Mám ráda přírodu a její jemné zvuky, ráda objevuji svět i mimo naši vlast. Miluji meditace a zpěv manter. Věnuji se kundaliní józe od roku 2014 a protože mi přinesla do života mnoho pozitivních změn, nemohla jsem jinak, než začít její denní praxi. Vnímám silné spojení se Zemí a se všemi živly, rituály v přírodě – to vše nám přináší znovunalezení svého vnitřního učitele a právě toto vnímání světa propojuji s vědomým cestováním. Každý jej v sobě máme. Vaše Vlaďka Procházková.

Proč se přidat k této cestě?

Díky jógovému programu si Bali užijete mnohem intenzivněji, poznáte silná spirituální místa a podpoříte lokální ekologické iniciativy.

Cestujeme v malém kolektivu, což nám umožňuje věnovat se Vám na maximum a na míru uspokojit Vaše přání za dalším poznáním či seberozvojem.

Po celou dobu pobytu jsme s Vámi, nemusíte se tedy obávat, že byste byli na cokoliv sami. Jsme Vaše podpora na cestách.

Naše hosty to s námi baví. Přesvědčit se můžete zde.

Cena: 25 500 Kč /osoba

Cena zahrnuje:
Ubytování se snídaní na 10 nocí v hotelu Ubud Inn Cotagges 3* s bazénem
Jógové lekce 2x denně
Privátní přepravu soukromým minivanem v rámci plánované trasy, vstupné na uvedené aktivity
Zvukovou terapii v pyramidách
Osobní cestovatelský deníček
Kompletní organizační služby české průvodkyně
Pojištění CK proti úpadku

Cena je za osobu na sdíleném dvojlůžku, samostatný pokoj za příplatek + 6800Kč. Záloha 50% při podpisu cestovní smlouvy, zbylých 50% měsíc před odletem.
Minimální počet účastníků pro uskutečnění pobytu je 6, maximální počet 12.

Cena nezahrnuje: zpáteční letenku z ČR (rádi zprostředkujeme, cenové rozpětí za zpáteční let 17-20.000Kč se společností Qatar či Emirates), stravné, osobní cestovní pojištění (při objednání letenky v ceně 990Kč), osobní výdaje

Máte zájem se výpravy zúčastnit?

Kontaktujte nás pro více informací či rezervaci adela@essenceforlife.cz, tel./WhatsApp +420 737 575 688
či vladka@essenceforlife.cz, tel. 
+ 420  733 166 108.
Odpovíme na Vaše dotazy k pobytu, zařídíme rezervaci letenky, vyřídíme cestovní pojištění a připravíme Vás na cestu. 

Těšíme se na Vás. Namaste!

 

Další informace

Instruktoři:
  • Vlaďka Procházková
Podmínky rezervace:Záloha 50% při podpisu cestovní smlouvy, zbylých 50% měsíc před odletem.
Poznámka k ceně:Cena nezahrnuje letenku.
25 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám