Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JÓGOVÁ ANATOMIE – YOGA ANATOMY učitelský kurzKurzy pro instruktory

08.09. - 09.09.2018

Co tělo, to jóga. Na tomto semináři se dozvíš, jak je každé lidské tělo jedinečné, a jak jedinečný tvar tvých kostí ovlivňuje či určuje, jak tvoje jóga bude vypadat. Položíme si otázku: “Co mi brání v pohybu?” a zjistíme, že v naší praxi ásan hrají roli dva faktory: protažení a komprese. Dozvíš se mnohé nejen o své vlastní anatomii, ale budeme srovnávat i anatomické rozdíly mezi ostatními. Tento seminář zlepší tvé lektorské schopnosti a vnese nové světlo do tvé osobní praxe. / Your Body Your Yoga. Learn how we are unique and how the unique shapes of our bones influences/determines the way we practice our yoga. We will ask the question: „what stops me?“ and find the two limiting factors in our asana practice: tension and compression. You will get a deep understanding of the individual anatomy as well as a lot of hands on experience. This will improve your skills as a teacher and improve your own practice.

Kurz jógové anatomie je podrobné seznámení se s tělem z pohledu zkušeného fyzioterapeuta a mnohaletého lektora jógy Maheswarou z Německa učící nejen v Evropě, ale také v Indii. Maheshwara je jeden z prvních žáků zakladatele jin jógy Paula Grilleyho.

Kurz v angličtině s překladem. Kurz je vhodný pro lektory jógy a pro ty, jenž se o jógu zajímají hlouběji.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Maheshwara Manfred Lehner & Shakti Simone Lehner
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2017019. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_JOGOVNA_ANATOMIE + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami. REZERVACE ONLINE SKRZE ROZVRH STUDIA

sobota 10:00 – 12:30, 14:00 – 17:00

neděle 10:00 – 12:30, 14:00 – 16:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám