Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógou ke skutečnému blahobytu

26.11. - 01.01.1970

Blahobyt je všude okolo tebe a v tobě. Je to dar najít a použít prostředky k dosažení svého nejvyššího cíle a identity.Většina lidí volí ze tří postojů: omezenosti prostředků, přebytku nebo blahobytu.

Omezenost vyplývá z negativní mysli: „nemám dost“, „co ztratím?“, přebytek značí pozitivní mysl: tito lidé jsou přesvědčeni, že svou inteligencí, štěstím, nasazením mohou dosáhnout téměř všeho. Často hromadí majetek, výhody, ale hrozí nebezpečí, že budou zajatci svých věcí. Ztratí smysl života. Blahobyt je darem neutrální mysli. Neutrální mysl využívá intuice a ponechává smysl a účel ve středobodu všech snah. Blahobyt nemá s bohatstvím či chudobou nic společného. Jde o naplnění tvého osudu. Je to dárek, který každá duše dostane na cestu.

Příroda nesnáší vakuum. Když se zbavíme našich negativních myšlenek, uvolní se prostor pro pozitivní a začneme si všímat příležitostí, které se okolo nás objevují. Na to si zacvičíme kriyu pro využívání příležitostí. Aby nás ale bohatství nezničilo, potřebujeme dostatečnou sebeúctu a pevný charakter. Proto se budeme věnovat také rozpuštění negativity, zvýšení sebeúcty a posílení intuice.

„Blahobytný člověk se vyznačuje určitými vlastnostmi. Bohatství pro něj není prvotní cíl, to přijde tak jak tak. ..“ Jogi Bhajan

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám