Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógou k osobnímu kouzlu (seminář nejen pro ženy)

10.03. - 01.01.1970

Většinou o sobě přemýšlíme ve smyslu fyzického těla. Podle jogínské filozofie se ale skládáme z deseti těl: fyzického, tří duševních a šesti energetických těl. Každé tělo nám přináší určitý dar, pokud je silné, a nedostatky, pokud je slabé. Praktikováním kundalíní jógy pracujeme na všech deseti tělech najednou, my se ale na tomto semináři zaměříme především na 6. a 10. tělo, aureolu a radiant, zářící tělo.

Aureola tvoří jádro našeho elektromagnetického pole, aury, je to naše záře, naše projekce. Poskytuje nám ochranu a sílu realizovat, co si přejeme. Je spojena s hypofýzou. Zářící tělo nás obdařuje odvahou, důstojností a ušlechtilostí.

Naše krása nespočívá v oblečení či make-upu, ale v naší hloubce. Možná jsme spoustu let strávili tím, že jsme se snažili splňovat kritéria stanovená pro ženu či muže médii a společností, abychom tomuto obrazu dostáli. Jak osvobozující je myšlenka, že naše hodnota je dána naším vnitřním světlem, vyzařováním a důstojností zachovávané za každé situace. Důstojnost je síla být sám sebou a nepřipustit nic jiného. Kvality naší aureoly a zářícího těla nám pomáhají překonat překážky a vedou nás k úspěchu.

Zacvičíme si kriyu na krásu fyzického a mentálního těla a posílení zářícího těla a uděláme meditaci na rozpuštění neklidu a překonání pocitu osamělosti a meditaci s mantrou na posílení zářícího těla.

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám