Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

S jógou a Bio Amore na MykonosPobyty s jógou

23.09. - 30.09.2023So 10:00 - So 23:00

Milí milovníci moře, slunce a jógy,

 věříme, že si plnými doušky užíváte létní počasí, které se přihlásilo v plné síle. Pokud byste si chtěli letošní léto prodloužit, pak přijměte naši pozvánku na společnou cestou s jógou na nádherný ostrov bohů Mykonos.  

Čeká na vás ubytování kousek od nejkrásnějších pláží Mykonosu, malebné městečko, studia cca 50 metrů od pláže s výhledem na moře, koupání v průzračném moři, ranní i večerní jóga, excelentní bio pokrmy skládající se z výtečných brunch Bio Amore a večeří v místních tavernách, možnosti výletů… jako stvořené pro dokonalou dovolenou s možností jógy.

Další informace

Instruktoři:
Poznámka k ceně:23 250 Kč – 23 900 Kč dle druhu studia
23 250 
Zpět na vyhledávání

JÓGOVÝ PROGRAM  

Během pobytu se můžete těšit na ranní a večerní jógy na pláži, lekce zdravá záda a síla středu. Možnost lekcí na Paddleboardech. Pohybový program je zaměřen na holistický přístup, vychází z principů jógy, jógové terapie, feldenkreisovy metody, fyzioterapie, spirální dynamiky, continuum movement a dalších přistupech založených na sebezkoumání pohybových vzorců. 

VÍCE INFORMACÍ

 

CENA | celková cena se odvíjí od Vámi zvoleného typu ubytování a počtu osob na studio zahrnuje:

– ubytování ve studiích s výhledem na moře kousek od nejkrásnějších pláží Mykonosu Platis Yialos a Psarou| vzdálenost 50 metrů od pláže, pro 2 – 4 osoby dle typu studia

– jógový a pohybový program

– 5x brunch Bio Amore ( raw dezerty, řecké speciality, čerstvé ovoce a mnoho dalšího)

– 5x řecká večeře v tavernách na pláži či na kopci při západu slunce ( lovená ryba se zeleninou nebo řecké speciality od místních farmářů, možnost vegetariánského chodu)

– transfer z a na letiště na Mykonosu

– pobytovou taxu

– a jedno malé překvapeníPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám