Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JÓGO-HUDBA – aneb pojeď ulevit svým zádům jógou a zrelaxovat svou duši hudbou

29.09. - 01.10.2017Pá 18:00 - Ne 14:00

Čeká Tě aktivně odpočinkový víkend v penzionu v přírodě u lesa. Svá záda ovlažíš cvičením nenáročné jogy pro zdravá záda s Bárou. S Davídem si pak užiješ zážitkové hraní na přirozeně znějící nástroje. A odpočívat budeš při relaxacích za doprovodu rozjímavé hudby.


JOGA PRO ZDRAVÁ ZÁDA S BÁROU
Cvičení, které tvá milovaná záda budou milovat.

Jednoduché, příjemné a hlavně velmi účinné cviky, které ti uleví od bolesti a pomohou mít zase radost z pohybu.

Přesvědčíš se, že jóga není o akrobatických výkonech gymnastů, ale že je funkčním cvičením pro normální lidi. Zaměříme se na jednotlivé oblasti zad, přesně podle tvojí potřeby, tak aby si na konci odjížděl/a s několika funkčními cviky, které ti k pohodlí zad, budou dobře sloužit i doma.

Jógou rozhýbáš i to, co se zdálo být nerozhýbatelné a uvolníš, co vypadalo neuvolnitelně. A navíc, to všechno s úsměvem na tváři a s dechem, který volně proudí.


ZÁŽITKOVÉ HRANÍ NA ŠAMANSKÉ BUBNY A PÍŠŤALY KONCOVKY

Přivezu dostatečný počet nástrojů, aby každý z vás měl svůj šamanský buben a píšťalu koncovku. S nimi pak budeme hravě objevovat jednoduché rytmy stejně jako hru na píšťaly koncovky.

Hra na šamanský buben je velmi jednoduchá a intuitivní. Zvládne to i 3 leté děcko. Takže pro Tebe to bude hračka.

Koncovka je bezdírkatá píšťala. Tóny se na ní vyluzují pouze variabilní intenzitou výdechu. Není potřeba znát noty ani “prstoklad” a zvládne na ni hrát opravdu každý.

Nebude chybět ani relaxace při jemných tónech sundrumu.

A dovezu ještě jedno VELKÉ (a to jak doslova tak do velikosti) hudební překvapení. To ale zažije jen ten, kdo přijede.. 😉

Rozhodně NENÍ potřeba předchozí zkušenost s hraním nebo “hudební sluch”. Základy hry na tyto nástroje zvládne opravdu každý 😉

CENA
3500 Kč včetně ubytování a plné penze – vegetariánská strava (večeře v pátek, snídaně, oběd a večeře v sobotu, snídaně a oběd v neděli).

Místo máš rezervováno po uhrazení zálohy 1500 Kč předem na účet. Doplatek 2000 Kč na místě.
Počet míst je omezen.

REGISTRACE ZDE:
https://www.jak-na-bolava-zada.cz/jogo-hudba/

Další informace

Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám