Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JÓGA ZÁJEZD NA SARDINII – ZÁŘÍ 2017 s Kamilou Černou a Danou Beierovou

17.09. - 24.09.2017

10 lekcí jógy, ranní chůze po pláži, meditace chůzí.

Ajurvédská diagnostika a terapie: při akutních ale i chronických potížích – musculoskeletárních, hormonálních, metabolických, psychosomatických, neurologických, kožních, imunitních a dalších.
Ajurvéda zahrnuje celé spektrum života a proto přesahuje do mnoha disciplín. Zabývá se nejen diagnostikou a léčením onemocnění, ale hlavně prevencí. Umění prevence a tím i regenerace organismu je v Ajurvédě propracováno do největšího detailu ve srovnání s ostatními systémy přírodní medicíny. Tělo, mysl a duše jsou předmětem Ajurvédy, neboť svět je postaven na jejich kombinaci, v nich je obsaženo vše. Konzultace zahrnuje diagnostiku a návrh individuální terapie, trvá 2 hodiny. Cena – 1300,-

Individuální lekce jógy:

nabízíme možnost privátní lekce jógy, během které můžete s lektorkou konzultovat konkrétní zdravotní problém (jógová terapie – např. bolesti zad, kloubů, přílišné stresové zatížení, psychosomatické problémy a jiné), nebo ve které můžete individuálně pracovat na prohloubení Vaší jógové praxe – technika pozic, dýchání, modifikace pro Vaše tělo, apod. Délka lekce 60-90 min. Cena 600-800,-.

 

Rezidenční a vilový komplex nacházející se cca 4 km severně od městečka San Teodoro a jižně od mysu Capo Coda Cavallo.

Celý komplex se skládá z mnoha privátních apartmánů v jednopatrových a dvoupatrových řadovkých vilkách. Vyznačuje se nádherně upravenými zahradami dodávajícími tomuto letovisku svěžest i v horkém létě.

Je zde menší přístav, golfové hřiště, tenisové kurty, potápěčské centrum, půjčovny surfů, jachet či člunů. V areálu vilového komplexu je společný bazén.

Menší pláž vedle mariny je vzdálená cca 200 metrů, nádherná dlouhá bílá pláž La Cinta je vzdálená do 400 metrů od apartmánů.

Vzdálenost od supermarketu, restaurací, baru, obchodu je cca do 400 metrů od apartmánů. Areál je vhodný také pro rodiny s dětmi nebo skupiny. V místě máme české delegáty, kteří Vám zajistí transfery letiště – apartmány – letiště, kulinární večery, pronájmy auta, skútru, vše v češtině!

Ubytování na jóga pobyt pro skupinu:
Bilo – 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, sociální zařízení, balkon či terasa s výhledem na moře. Parkování je možné u apartmánu.
Trilo – 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, sociální zařízení, balkon či terasa. Parkování je možné u apartmánu.

Vybavení každého apartmánu: Kompletně vybavená kuchyňská linka, plynový sporák, lednice, TV, ventilátory (nebo klimatizace) zpravidla pračka a myčka na nádobí.

Sport

  • V blízkosti plážové sporty, beach volejbal, tenisové kurty, basketbalové hřiště, pétanque, diving centrum, pronájem šlapadel, kánoe a motorových člunů.
  • GOLF – přímo v areálu vilového komplexu se nachází golfové hřiště Puntaldia. Sardinie však nabízí mnoho dalších golfových resortů. Nejvyhlášenější a nejluxusnější Golf club Pevero (zde se pravidelně konají neprestižnější mezinárodní soutěže) je vzdálen od apartmánů 45km severně.

Tipy na výlety

  • San Teodoro s historickým centrem a večerními trhy, výlet lodí podél pobřeží na ostrovy Tavolara, Molara, kulinární večer s místními specialitami, lodní výlety na ostrovy Maddalena a Caprera. Doporučujeme návštěvu městečka Porto Cervo s luxusními jachtami a historické krásné město Alghero s jeskyní.

 

 

Další informace

Podmínky rezervace:Minimální počet nahlášených osob: 14 osob.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám