Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga workshop Od začátku správně II

19.11.2016So 9:30 - 16:30

Pokračování oblíbeného workshopu.

Délku semináře jsem protáhl a rozdělil na dva bloky, abychom oddělili cvičení ásan a následující jógové techniky, které jsou leckdy účinnější a hodí se hlavně v případě, kdy na ásany není příliš prostoru ani času.

Na co se můžete těšit

1. BLOK 9:30-12:00

Nauli krija – očistná technika, kterou osobně začínám každé ráno, protože mě nejen povzbudí, ale také blahodárně působí na střeva a celý zažívací trakt a zamezuje tak případným zažívacím potížím.

Ásany –  tentokrát se můžete těšit na atraktivnější varianty základních ásan a také na pokročilejší ásany. U všech si ale opět ukážeme i modifikace, abyste se po workshopu cítili skvěle, ať už za sebou máte pár lekcí nebo několik let pravidelné praxe.

2. BLOK 14:00-16:30

Čandra namaskar – pozdrav měsíci je ideální sérií ásan na večer. Po celém dni se příjemně protáhnete, zklidníte svou mysl a doslova se psychicky očistíte po celodenním shonu – zvláště díky symbolice, jíž jednotlivé pozice představují.

Pránájáma – práci s energií (pránou), kterou uvolníme během dopolední lekce, v této části posuneme o další stupínek výš a ukážeme si, jak se zbavit například nervozity, ospalosti, nadýmáním, astmatu…, ale také, jak se zahřát, zchladit nebo se jen v rychlosti zkoncentrovat.

Meditace – mnoho účastníků lekcí a workshopů si píše o praktický nácvik meditace. A tak je tady. A hned ve dvojím podání: vsedě a v chůzi.

Jóga nidra – tzv. jógový spánek, aneb třetí a zřejmě nejoblíbenější způsob meditace 🙂 Využijeme tendencí mysli neustále se něčím zabývat a jednoduchými pokyny a vizualizacemi se očistíme od případných bloků, nepotřebných emocí a zastaralých přesvědčení.

Další informace

Studio:Místo bude upřesněno
Instruktoři:
990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám