Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga workshop pro dobré zažívání a veselou mysl

03.04.2016Ne 9:30 - 12:00

Úvodem
Pokud Vás občas trápí zažívací problémy a pochmurná nálada nebo se jen chcete přijít příjemně protáhnout a zrelaxovat a pro zmíněné stavy získat spolehlivou prevenci, pak je tento workshop určen právě Vám.

Na co se můžete těšit
1. Nauli Krija. Jedna ze základních očistných technik, ke kterému není potřeba žádných pomůcek a ideální je provádět ji po ránu. Zvlášť se hodí, pokud jste předchozí den spořádali těžké jídlo a ještě stále jste jej nestrávili 🙂 Slouží ale také jako skvělá prevence zažívacích obtíží, skvěle podporuje peristaltiku a probouzí energii.

2. Ásany. Užijeme si sestavu ásan, které dál rozšíří očistnou techniku – zaměříme se totiž právě na ty, které trávení podporují, protože stimulují trávicí systém k jeho správnému fungování. Pomáhají správně usadit orgány v těle a zároveň je zbavují tenze, která během každodenního shonu snadno vznikne. Ásanami, kterými projdeme jim vytvoříme dostatek prostoru, aby mohly fungovat tak, jak mají.

3. Pránájáma. Možná víte, že Prána (vitální energie) v těle proudí skrz kanálky zvané nádís. Ty se ale pod nánosem stresu, starostí a nevhodné stravy snadno zanesou nebo dokonce zablokují a Prána jimi nemůže volně proudit. Důsledkem může být únava, nechuť, nesoustředěnost, nadváha, netrpělivost, ale také deprese a nemoci. V druhé části workshopu se proto naučíme několik základních technik, díky kterým projdete dny s větší lehkostí a dobrou náladou 🙂

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
690 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám