Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga & Wellness

01.03. - 03.03.2019Pá 18:00 - Ne 12:00

Víkend s jógou v srdci Českého Švýcarska pod vedením Jitky Dytrychové (RYT200).

Jóga jako fascinující dobrodružství, meditace v pohybu, pulsující bytí, vášeň k životu. Kombinací dynamických technik, ásanové praxe, pránajámy, relaxace i meditace otevíráme vnitřní prostor na mnoha úrovních – fyzické, mentální, emocionální i spirituální. Získáváme fyzickou a psychickou odolnost, prohlubujeme jemné vnímání i soustředění, učíme se klidu a pokoře. Směřujeme k důvěře, svobodě a nezávislosti, ale také větší míře empatie k ostatním bytostem, planetě i vesmíru.

Nabízím vlastní moderní přístup k tradiční hatha józe v duchu metody aktivní egolýzy – rozpouštění ega přírodními cestami. Ásany využíváme k uvolnění bloků ve fyzickém těle, získání odvahy a odolnosti. Pránajámou osvobozujeme dech, prociťujeme jej coby životní sílu, pravdu a čistou mysl, abychom s ním pak mohli přirozeně splynout v meditaci.

Získáte manuál základní sestavy ásan s vyobrazením pozic a sekvencí pránajámy, který může posloužit k vašemu individuálnímu cvičení doma. Praktikuji podle zásad zdravého pohybu, dbám na precizní provedení pozic a dech.  Pránajáma zahrnuje  plný jógový dech a další dechové očistné i posilující techniky, nepostrádá nezbytné instrukce ani jejich dostatečné procvičení. Pracujeme také s postupným osvobozováním hlasu.

POBYT JE NEKUŘÁCKÝ, BEZ ALKOHOLU, S CHUTNOU VEGETARIÁNSKOU STRAVOU.
Cena zahrnuje ubytování ve společných ložnicích (4-5 osob), plnou penzi, 7 lekcí jógy 90-120 minut. Podložky na cvičení, přikrývky a další pomůcky budou k dispozici.

V sobotu večer bude možnost navštívit nedaleké lázně Toskana Therme v Bad Schandau. Vstup není zahrnut v ceně víkendu (20 EUR)

Další informace

Studio:Hridaya Yoga (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace na www.hridaya.cz Platební podmínky: bezprostředně po registraci je splatná záloha na pobyt ve výši 1.000 Kč, doplatek nejpozději týden před začátkem programu. V případě zrušení Vaší účasti ve lhůtě kratší než týden před pobytem uplatňujeme storno poplatek ve výši zálohy. Platby převodem na účet č. 115-4432330247/0100 Jako variabilní symbol uveďte datum začátku pobytu 01032019
3 500 
Zpět na vyhledávání

PÁTEK
18.00 příjezd účastníků
19.00 – 20.30 seznámení, principy spolupráce, první lekce (pohyb a dech)

SOBOTA
7.00 – 10.00 druhá lekce (úvodní pránajáma, základní sestava ásan, závěrečná relaxace)
10.00 snídaně
13.00 – 15.00 třetí lekce (ásany, pránajáma, otevírání hlasu, meditace)
15.00 pozdní oběd
16.30 návštěva lázní Bad Schandau
po návratu večeře

NEDĚLE
8.00 – 10.30 čtvrtá lekce (základní sestava ásan, závěrečná relaxace, pránajáma, práce s hlasem)
11.00 brunch
12.00 odjezd účastníků

Uvedené časy jsou orientační. Přestávky mezi lekcemi lze využít k odpočinku v přírodě, centrum se nachází v překrásné krajině Národního parku České Švýcarsko.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám