Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga Víkend na Statku Břežany

28.04. - 30.04.2016Pá 12:00 - So 14:00

Přijďte si užít první jarní paprsky na tento jógový víkend, který se tentokrát se bude konat na pronajatém statku (ano, sposta soukromí jen a pouze pro naši skupinku!) v Břežanech.

Budeme jógovat alespoň dvakrát denně v krásném společenském sálu. Jednou si dáme svižné ranní flow a večer cca 2 hodinovou jógu s pranajámou, asánami s pomůckami zakončenou dlouhou slastnou relaxací. Budeme zkoušet různé pokročilejší asány stejně tak se zaměříme na spravné provedení základních asán jako je Parsvakonasana, Trikonasana, ale i Tadasana a Dandasana.

Mimo jiné si budeme povídat o základech astrologie a numerologie.

Můžete se těšit na soukromý prostor, kde si budeme vařit podle našich představ v rámci vegetariánské stravy, večerní posezení nad vínkem a procházkami. Dostupné budou i omalovánky s barvičkami a pro čtenářky literatura o józe, astrologii, aromaterapii a dalších podobných odvětví. Každý, kdo by měl zájem přispět svou troškou do mlýna, je naprosto vítan!

Víkend zahájíme pátečním polednem; tj. 12:00, ráda bych započala obědem ve stylu “potluck”, kdy každá z účastnic přiveze nějaký svůj nejoblíbenější pokrm (bez předešlé domluvy cokoliv bezmasého; může to být polévka, koláč, hlavní chod – proste jakékoliv překvapení 🙂 ). Jidlo se na místě přihřeje, prostře na stůl a pak si všichni dle libosti naberou a ochutnávají dobroty a mění recepty :). Jógovat začneme v páteční podvečer kolem 16:00 hodiny. V neděli se pak rozloučíme po obědě kolem 2. hodiny odpolední.

V ceně je zahrnuté ubytování, dále pak plný program zahrnující 2 lekce jógy denně (1x ranní hodinka – dle Sandha časování 🙂 , 1x večer cca 2 hodiny), materiál k výkladu o astrologii/numerologii & vedené večerní meditace.

Pro více detailů o této akci a rezervace napište na sandhayoga@gmail.com nebo kontaktujte Lenku na 731 215 832.

Další informace

Studio:Sandha Jóga Studio (0)
3 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám