Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga víkend s Michalem Rauerem v Tree of Life Spa Resort

24.05. - 26.05.2019Pá 17:00 - Ne 12:00

24.5. -26.5.2019

 

Cena: 4 810 Kč
Lokalita Lázně Bělohrad20
Datum  24.5. – 26.5.2019

Délka 3 dny (2 noci)

Lázně Bělohrad a.s., Lázeňská 165, 507 81 Lázně Bělohrad

http://treeoflife.cz/

REZERVOVAT

Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na tři dny vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy (pranajáma, asány, relaxace, meditace). Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života. V průběhu víkendu zažijete 4 lekce jógy Hatha jóga nebo Power jóga, Jóga pro zdravá záda. Cvičení bude probíhat ráno i večer . Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Tree of Life je moderní čtyřhvězdičkový hotel, kde se budete cítit dobře. Poskytuje velkorysé a pohodlné ubytování, kvalitní gastronomii a špičkové služby v oblasti wellness a medical spa.

Je postaven na břehu velkého rybníka se stoletou dubovou alejí. S exteriérem je propojen prosklenými kolonádními chodbami, které do všech prostor přivádějí dostatek světla a současně umožňují vstoupit do hotelových zahrad.

hotel-outside

PROGRAM

4 lekce jógy (90 minutové bloky) Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, Meditace, Bubnování, Automatická kresba, Výklad karet, Individuální konzultace.

POHYB A FITNESS

Pohyb je základním atributem zdraví. A v Tree of Life najdete řadu možností, jak efektivně rozvíjet své pohybové schopnosti. Využíváme moderní metody a vybavení, ale také bohaté možnosti okolní přírody.

langmanova-orbitrack-3x2

POHYB A FITNESS

Pohyb je základním atributem zdraví. A v Tree of Life najdete řadu možností, jak efektivně rozvíjet své pohybové schopnosti. Využíváme moderní metody a vybavení, ale také bohaté možnosti okolní přírody.

INDOOR AKTIVITY

V Tree of Life disponujeme prostorem vhodným pro individuální i skupinová cvičení s trenérem. Běžně cvičíme kondiční trénink, TRX nebo funkční trénink. Cvičení vždy přizpůsobujeme možnostem hostů.

OUTDOOR AKTIVITY

Kdykoliv to počasí dovolí, chodíme cvičit do přírody. Pohyb a kondiční cvičení je vždy účinnější na čerstvém vzduchu. Po celý rok nabízíme Nordic Walking v doprovodu trenéra. V okolí je spousta míst, která k venkovním aktivitám přímo vybízejí.

 

 

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:přes webové stránky www.michalrauer.cz
Poznámka k akci:pobyt se uskuteční od 10 závazně přihlášených účastníků
4 810 
Zpět na vyhledávání

4x lekce Hatha jógy s energetickou očistouPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám