Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga a vegetariánské vaření pro zdraví

23.04. - 26.04.2020Čt 18:00 - Ne 15:00

Zveme Vás na sebepoznávací a prožitkové soustředění v nerušeném prostředí přírody, v rámci programu Jóga-védánta ášram. Motivem setkání je prohlubování osobních zkušeností a jejich společné sdílení a na cestě sebepoznání, na cestě Domů.

Pravidelná jógová cvičení, védántická praxe a modlitba pomůžou uvolnit mentální a tělesné napětí a umožní soustředit pozornost z vnějších podnětů “dovnitř”. (Praxe nididhjásana, meditace, pránájáma, ásany.)

Svou pozornost věnujeme tentokrát praktické přípravě vegetariánských jídel s teoretickým komentářem. Ten se bude týkat principů přirozeného zdravého stravování a výživy a ájurvédského pojetí člověka a zdraví.

Do programu zařadíme také základní jógové a ájurvédské očistné techniky (Krijá) pro náš organizmus. Tyto techniky jsou vhodné pro všechny bez rozdílu a jsou vhodné pro každodenní praxi podle potřeby. Jsou založené na očistných dechových, mentálních a tělesných cvičeních.

Setkání je vhodné pro začátečníky i pokročilé, intenzita cvičení a praxe je individuální. Počet účastníkůje omezený na 10 osob. Programem provází Honza Dlabal (www.floresta.cz). Účast na jednotlivých částech programu je dobrovolná. V případě, že nemůžete na celý program, je možné přijet i na jednotlivé dny.

S sebou: Spacák nebo lůžkoviny (možno zapůjčit), oblíbené kuchyňské náčiní, zápisník a tužku, podložku/podsedátko na cvičení/sezení.

Další soustředění Jóga-védánta ašram 2020:
8. – 14. června – týdenní
27. července – 2.srpna – týdenní
14. – 20.září – týdenní

Další informace

Studio:Sklenářka
Instruktoři:
  • honza dlabal
Podmínky rezervace:Přihlášky: V případě zájmu o účast se závazně PŘIHLAŠTE ONLINE ZDE: https://goo.gl/forms/htren2tw3iSwoXst2, spolu se zasláním nevratné zálohy 500Kč na účet: 2200509951/2010 (záloha se vrací v plné výši v případě, že za sebe naleznete náhradníka).
Poznámka k ceně:Ubytování a strava: 550,- / den /// Náklady na prostor: 200,-/den /// Program: vědomý příspěvek

Program:

Čt 23.4.
19.00 večeře
20.00 úvodní společný večer, sdílení, meditace

Pá – So
rozcvička / meditace
snídaně
ájurvédská a jógová praxe
společná příprava oběda, oběd
volný čas – práce na zahradě, odpočinek, procházka
jóga-védánta
společná příprava večeře, večeře
společný večer, sdílení, meditace

Ne 26.4.
rozcvička / meditace
snídaně
jóga-védánta
společná příprava oběda, obědPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám