Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové meditační ústraní

19.10. - 25.10.2020Po 18:00 - Ne 16:00

Zveme Vás na sebepoznávací a prožitkové soustředění v nerušeném prostředí přírody. Motivem setkání je prohlubování osobních zkušeností a jejich společné sdílení a na cestě sebepoznání, na cestě Domů.

Pravidelná jógová cvičení, védántická praxe a modlitba pomůžou uvolnit mentální a tělesné napětí a nechají soustředit pozornost z vnějších podnětů “dovnitř”. (Praxe nididhjásana, meditace, pránájáma, ásany.)

Denní program ústraní vede ke zklidnění a snížení vlivů mysli, uvolnění těla a odpočinku organismu. Poskytuje znovunabytí rovnováhy a tvůrčích sil, a také jiný úhel pohledu na svůj přirozený potenciál a osobní kvality.

Zaměříme se na otázky přirozených potřeb člověka, a na prostředky k jejich dosažení, za účelem setrvání ve vnitřní spokojenosti, klidu a míru. Tyto prostředky vycházejí z původních technik (návodů) tradiční Indie, vedoucích k přímé zkušenosti a rozpoznání reality:

Jóga-védánta- návody, vedoucí k úplnému zklidnění mysli a sjednocení s Životní tvůrčí silou.

Džnánajóga- učení o pravé podstatě Vědomí, o ne-duálním principu Skutečnosti.
Bhaktijóga- jóga oddanosti. Cesta osobní služby Nejvyššímu
Karmajóga – jóga konání v oddanosti

Setkání je vhodné pro začátečníky i pokročilé, intenzita cvičení a praxe je individuální. Programem ášramu provází Honza a Tereza Dlabalovi (www.floresta.cz)

S sebou: Spacák nebo lůžkoviny (možno zapůjčit), oblíbené kuchyňské náčiní, zápisník a tužku, podložku/podsedátko na cvičení/sezení.

Další informace

Studio:sklenářka
Instruktoři:
  • honza dlabal
Podmínky rezervace:V případě zájmu o účast se závazně PŘIHLAŠTE ONLINE ZDE: https://goo.gl/forms/htren2tw3iSwoXst2, spolu se zasláním nevratné zálohy 500Kč na účet: 2200509951/2010 (záloha se vrací v plné výši v případě, že za sebe naleznete náhradníka).
Poznámka k ceně:Ubytování a strava: 600,- / den, Náklady na prostor: 200,-/den, Program: vědomý příspěvek průvodcům

Pondělí
19.00 večeře
20.00 úvodní společný večer, sdílení, meditace

Út – So
rozcvička / meditace
snídaně
jóga-védánta
příprava oběda, oběd
volný čas – práce na zahradě, odpočinek, procházka
jóga-védánta
příprava večeře, večeře
společný večer

Neděle
rozcvička / meditace
snídaně
jóga-védánta
příprava oběda, oběd

Účast na jednotlivých částech programu je dobrovolná . Součástí programu mohou být pro zájemce očistné krije (očista žaludku, střev, smyslových orgánů). V případě, že nemůžete na celý program, je možné přijet i na jednotlivé dny.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám