Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga-védánta ášram

08.06. - 14.06.2020Po 18:00 - Ne 15:00

Zveme Vás na sebepoznávací a prožitkové soustředění v nerušeném prostředí přírody, v rámci programu Jóga-védánta ášram. Motivem setkání je prohlubování osobních zkušeností a jejich společné sdílení a na cestě sebepoznání, na cestě Domů.

Pravidelná jógová cvičení, védántická praxe a modlitba pomůžou uvolnit mentální a tělesné napětí a nechají soustředit pozornost z vnějších podnětů “dovnitř”. (Praxe nididhjásana, meditace, pránájáma, ásany.)

Denní program ášramu vede ke zklidnění a snížení vlivů mysli, uvolnění těla a odpočinku organismu. Poskytuje znovunabytí rovnováhy a tvůrčích sil, a také jiný úhel pohledu na svůj přirozený potenciál a osobní kvality.

Zaměříme se na otázky přirozených potřeb člověka, a na prostředky k jejich dosažení, za účelem setrvání ve vnitřní spokojenosti, klidu a míru. Tyto prostředky vycházejí z původních technik (návodů) tradiční Indie, vedoucích k přímé zkušenosti a rozpoznání reality:

Jóga-védánta- návody, vedoucí k úplnému zklidnění mysli a sjednocení s Životní tvůrčí silou.

Džnánajóga- učení o pravé podstatě Vědomí, o ne-duálním principu Skutečnosti.

Bhaktijóga- jóga oddanosti. Cesta osobní služby Nejvyššímu

Karmajóga – jóga konání v oddanosti

Setkání je vhodné pro začátečníky i pokročilé, intenzita cvičení a praxe je individuální. Programem ášramu provází Honza a Tereza Dlabalovi (www.floresta.cz)

S sebou: Spacák nebo lůžkoviny (možno zapůjčit), oblíbené kuchyňské náčiní, zápisník a tužku, podložku/podsedátko na cvičení/sezení.

Účast na jednotlivých částech programu je dobrovolná . Součástí večerního programu bude i práce a modlitba s ohněm (Agni-puja). V případě, že nemůžete na celý program, je možné přijet i na jednotlivé dny.

Programy soustředění Jóga-védánta ašram 2020:
23. – 26.dubna zdravé vaření + jogové očisty
8. – 14. června týdenní
27. července – 2. srpna týdenní
14. – 20. září týdenní

Další informace

Studio:Sklenářka, centrum meditace a přírodního učení
Instruktoři:
  • honza dlabal
Podmínky rezervace:Přihlášky: V případě zájmu o účast se závazně PŘIHLAŠTE ONLINE ZDE: https://goo.gl/forms/htren2tw3iSwoXst2, spolu se zasláním nevratné zálohy 500Kč na účet: 2200509951/2010 (záloha se vrací v plné výši v případě, že za sebe naleznete náhradníka).
Poznámka k ceně:Ubytování a strava: 550,- / den /// Náklady na prostor: 200,-/den /// Program: vědomý příspěvek průvodcům

Program 8. – 14. června:

Po 8. června
19.00 večeře
20.00 úvodní společný večer, sdílení, meditace

Út – So

rozcvička / meditace
snídaně
jóga-védánta
příprava oběda, oběd
volný čas – práce na zahradě, odpočinek, procházka
jóga-védánta
příprava večeře, večeře
společný večer

Ne 14. června
rozcvička / meditace
snídaně
jóga-védánta
příprava oběda, obědPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám