Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JÓGA VE ŠPANĚLSKU s Evou Vrbovou (12.-15.října 2017)

12.10. - 15.10.2017Čt 5:30 - Ne 23:59

PRODLOUŽENÝ JÓGOVÝ VÍKEND S EVOU VRBOVOU
ANDALUSIE – ALMERÍA, ŠPANĚLSKO
Termín: 12.-15.října 2017

Pojeďte si prodloužit léto do tichosti přírodní rezervace Cabo de Gata na jihu Španělska. Čeká vás teplo, sluníčko, ticho a jógová praxe v podání skvělé Evy Vrbové

105264474

VÍCE INFORMACÍ

JÓGA Celkem 8 lekcí vinyasa jógové a meditační praxe s Evou Vrbovou. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

DESTINACE & POČASÍ Španělské pobřeží Costa de Almería je méně známá část Španělské Andalusie a je oblíbena hlavně mezi Španěly pro jedinečnost sopečné oblasti Cabo de Gata, klid a krásné přírodní pláže. Říjen bývá příjemně teplý 20 – 24 stupňů, přírodní písčité pláže patří k nejhezčím v Evropě a koupat se zde dá většinou až do listopadu.

UBYTOVÁNÍ & STRAVA Vybrané malebné tradiční andaluské stavení „Cortijo” je rájem klidu a míru. V areálu se nachází malé domky s jednoduše zařízenými pokoji, restaurace, andaluské zahrádky, patia a 2 venkovní bazény. Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích. V ceně je zahrnuta snídaně. Je možné si doobjednat lahodné večeře z místních ekologických surovin.

UMÍSTĚNÍ UBYTOVÁNÍ Areál se nachází téměř na samotě, ve vnitrozemí, v srdci sopečného přírodního parku Cabo de Gata. Nejbližší rybářské městečko s pláží je San José, ve vzdálenosti cca 7 km. Vyhlášená přírodní pláž Playa de los Genoveses je cca 9 km od Cortija.

VÝLETY & DOPROVODNÉ AKTIVITY Pro zájemce o prozkoumávání přírodního parku Cabo de Gata, krásných přírodních pláží a malebných andaluských vesniček je připravena možnost sdíleného pronájmu aut či minibusu. Pronájem i program budeme řešit pro zájemce hromadně. Přímo v Cortijo je možné si objednat další fakultativní aktivity jako např. jízdu na koni po rezervaci Cabo de Gata, pronájem kol, kánoí či potápění. Krásné orientální SPA ve městě Almería nabízí masáže, procedury či arabské lázně.

LETENKY Přímý let se Smartwings Praha – Almería trvá 3 hod. a 15 min. Letový řád: TAM Čtvrtek 12.10.2017 – QS1158 (Odlet 5:30, Přílet do Almería 8:45), ZPĚT Neděle 15.10.2017 – QS1159 Odlet 22:25, Přílet do Prahy 1:30).

CENA 6 900 czk/os.

Cena zahrnuje
3 noci ubytování se snídaní v malebném andaluském domě „Cortijo“ s bazénem
Jógová praxe 2x denně s Evou Vrbovou
Transfery z/na letiště v Almería
Asistenci česko – španělsky hovořícího doprovodu během celého pobytu

Cena nezahrnuje
Letenku (cca 4 500 czk)
Možný sdílený pronájem auta či minibusu pro prozkoumávání okolí
Cestovní pojištění

DOTAZY & REZERVACE Šárka Koliášová
E.: sarka@spiritualjourney.eu T.: 604 528 578
Počet míst omezen.

Další informace

Studio:Cabo de Gata, Andalusie - Almerie, Španělsko
Instruktoři:
  • Eva Vrbová
Podmínky rezervace:Dotazy & Rezervace: Šárka Koliášová E.: sarka@spiritualjourney.eu, T.: 604528578
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje: 3 noci ubytování se snídaní v malebném andaluském domě „Cortijo“ s bazénem, Jógová praxe 2x denně s Evou Vrbovou, Transfery z/na letiště v Almería, Asistenci česko - španělsky hovořícího doprovodu během celého pobytu. Cena nezahrnuje: Letenku (cca 4 500 czk), Možný sdílený pronájem auta či minibusu pro prozkoumávání okolí, Cestovní pojištění


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám