Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga v Turecku – Běla & Matěj Jurenka

26.08. - 01.01.1970So 13:15

Zveme vás na intenzivní sedmidenní retreat do nádherné přírody jižního Turecka. Lekce jógy povedou dvakrát denně Běla a Matěj Jurenka. Kromě cvičení ásán se budeme věnovat také pranajámě a meditacím, zažijeme šamanskou cestu a bude i dostatek času na relaxaci u moře. Využijeme blízkého kontaktu s přírodou a elementy k tomu, abychom se uvolnili, znovu objevili naši přirozenost a žili jógu. Nejedná se o klasickou “dovolenou” s jógou. Záměrem je prohloubit stávající jógovou praxi, proto je pobyt určen lidem, kteří již nějakou dobu praktikují a jsou připraveni účastnit se celého programu.

Místo, kde budeme bydlet se nachází v krásné přírodě, bungalovy jsou umístěny na útesech nad mořem, kde celý den slyšíte zpěv ptáků a šumění moře. Ubytováni budeme v jednoduše zařízených bungalovech pro 2 – 3 osoby. Některé bungalovy mají vlastní a některé společné sociální zařízení. Cena je pro věechny druhy ubytování stejná, jaký bungalov vám připadne zařídí osud:).

Strava bude vegetariánská, lahodná a připravovaná s láskou z místnich organicky vypěstovaných surovin. Kromě restaurace je v resortu také výborně vybavená půjčovna knih a audio nahrávek a místní “chillout bar” pod stromy.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Běla
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám