Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

JÓGA V MAGICKÉ BARMĚ S Evou Vrbovou (18.2.-1.3.2018)

18.02. - 01.03.2018

Jóga v Barmě s Evou Vrbovou

Další informace

Instruktoři:
 • Eva Vrbová
Podmínky rezervace:Počet míst omezen. Maximální počet účastníků: 14
Poznámka k akci:Barma je nádherná a unikátní destinace s neuvěřitelným množstvím buddhistických památek, vřelostí místních lidí, nádhernou přírodou a stále živým duchem buddhistické nauky. Nenechte si ujít možnost zacvičit si jógu na jedinečných místech a prozkoumat tuto zemi dřív, než se dostane do katalogu většiny cestovních kanceláří.
Poznámka k ceně:Na pobyt je možné vystavit vánoční dárkový certifikát. Detail ceny viz. níže.
41 900 
Zpět na vyhledávání

PROGRAM

DEN 1

Přílet do Yangonu (18.2.2018). Transfer do ubytování (zajištěno pro vybrané lety). Fakultativně večerní návštěva Shwedagon pagody, společná uvítací meditace a rituál zapalování vonných tyčinek a svíček. Nocleh v Yangonu.

DEN 2
Snídaně. Návštěva meditačního centra Panditărăma Shwe Taung Gone Săsana Meditation Centre & setkání s buddhistickou mniškou Daw Wa Ze Yar. Vysvětlení a nácvik jednoduché buddhistické théraváda meditační praxe. V odpoledních hodinách transfer na letiště. Přelet do Baganu,  jedné z nejvýznamnějších buddhistických památek světa, kde se nacházejí více než dvě tisícovky pagod a chrámů.Transfer do hotelu.  Podvečerní jóga na klidném místě planiny Bagan. Nocleh v Baganu.

DEN 3
Ranní jógové probouzení. Snídaně. Vypůjčení elektrokol a individuální volno pro prozkoumávání magické oblasti Bagan. V podvečer krátká projížďka lodí na klidné místo břehu řeky Irrawaddy a jógová praxe při západu slunce. Nocleh v Baganu.

DEN 4
Ranní jógové probouzení. Snídaně. Projížďka v tradičním venkovském kočáru, návštěva místního kláštera v době rituálu přijímání almužen. Odpoledne dobrovolnická práce v klášteře Zay Ta Won a setkání s místní komunitou. Jógová praxe při západu slunce na klidném místě planiny tisíce pagod Bagan. Nocleh v Baganu.

DEN 5
Ranní jógové probouzení. Snídaně. Přejezd do Kalaw, oblasti malebných zelených kopců. Individuální volno. Večerní jógová praxe. Nocleh v Kalaw.

DEN 6
Ranní jógové probouzení. Snídaně. Krátký transfer a začátek 1,5 denního nenáročného treku panenskou přírodou Shanských kopců. Po cestě nahlédneme do života pestrobarevně oděných obyvatel horských kmenů v místních vesničkách. V podvečer jógové protažení a vychutnání domácí večeře v jedné z vesniček. Nocleh v místním klášteře.

DEN 7

Ranní jógové probouzení. Snídaně. Pokračování treku po Shanských kopcích. Po poledni příchod k jezeru Inle, které proslavili lidé žijící na něm či na okolních březích, známí jako Inthové. Nachází se zde několik vesnic z domků na kůlech, chrámů a plovoucích zahrad. Transfer do hotelu. Odpočinek. Podvečerní jógová praxe. Nocleh na jezeře Inle.

DEN 8
Ranní jógové probouzení na terase s výhledy na jezero Inle. Snídaně.  Výlet loďkami do oblasti Inn Dain, tkalcovských dílen Inpawkhon a pagody Phaungdaw. Nocleh na jezeře Inle.

DEN 9
Ranní jógové probouzení. Snídaně. Odjezd na letiště.  Cestou zastávka v klášteře Shwe Yaunpyay.  Přelet na pobřeží Ngapali. Volný program v Ngapali. Podvečerní jógová praxe na pláži. Nocleh v resortu v Ngapali.

DEN 10 & 11
Ranní jógové probouzení. Snídaně. Volný program.
Podvečerní jógová praxe na pláži. Nocleh v resortu v Ngapali.

DEN 12 
Ranní jógové probouzení. Snídaně. Transfer na letiště. Přelet do Yangonu. Transfer na mezinárodní terminál a návrat do ČR (mezinárodní let do ČR podvečerní lety 1.3.2018 či noční lety  v noci z 1.na 2.3.2018)

Změna programu vyhrazena.

DALŠÍ INFORMACE

PROGRAM Budeme objevovat nová místa, seznamovat se s buddhistickou tradicí, a to vše v poklidném a pohodovém tempu. Protknuto každodenní péčí o tělo a ducha během jógových praxí.

UBYTOVÁNÍ & STRAVA Ubytování je zajištěno v dvoulůžkových pokojích ve vybraných příjemných 3* hotelech a v hotelovém resortu v Ngapali. Během treku budeme 1 noc přespávat v klášteře v srdci Shanských kopců. V ceně ubytování je snídaně.

JÓGA Každodenní lekce vinyasa jógové a meditační praxe s Evou Vrbovou budou probíhat vždy venku, v areálu hotelu či na vybraných klidných místech. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé.

MEDITACE Během pobytu v Barmě bude možnost seznámit se se základy buddhistické théravády meditace. Půjde o jednoduchý úvod a návod jak zklidnit mysl, vhodný pro začátečníky.

POMOC MÍSTNÍ KOMUNITĚ Barma patří mezi nejchudší země na světě. Během našeho pobytu věnujeme alespoň trochu času a našich sil na pomoc klášterní škole Zay Ta Won, která pečuje o 500 dětí, které si nemohou dovolit vzdělání. Nabízí se též možnost přivést a osobně předat vzdělávací pomůcky, materiál či jiné dary.

LETENKY Pro mezinárodní let doporučujeme let s Emirates TAM 17.2. 2018 (EK140, EK388) a ZPĚT 2.3.2018 (EK389, EK139) nebo případně levnější British Airways/Cathay Pacific/Cathay Dragon či Qatar Airways. K dispozici bude informace o mezinárodním letu, kterým poletí Eva Vrbová.Vnitrostátní lety budeme pro zájemce objednávat hromadně.

CENA ZAHRNUJE

 • Každodenní jógovou praxi s Evou Vrbovou
 • 10 nocí ubytování v dvoulůžkovém pokoji se snídaní v příjemných 3* hotelech a v hotelovém resortu na pláži v Ngapali
 • 1 noc ubytování v tradičním místním klášteře v oblasti Shanských kopců
 • Společnou dopravu a aktivity dle programu
 • 2 lahve vody na den
 • Oběd a večeře u místní komunity během treku po Shanských kopcích
 • Doprovod Spiritual Journey po celou dobu pobytu Místní průvodce

CENA NEZAHRNUJE

 • Leteckou přepravu Praha – Yangon (Doporučený let 17.2. – 2.3.2018 (noc z 1.3.2018) s Emirates či British Airways/Cathay Pacific či Qatar Airways). Orientační cena 17 000 – 22 000 CZK
 • Místní přelety Yangon – Bagan, Heho – Ngapali, Ngapali – Yangon (390 USD – pro zájemce budeme zajišťovat)
 • Pojištění Ostatní stravování a osobní výdaje (cca 5 – 10 USD/dvouchodové menu v restauraci střední kategorie či levněji skvělé levné fresh juice, ovoce atd.)
 • Vízum do Barmy (50 USD – vyřizuje se online na http://evisa.moip.gov.mm/)
 • Dobrovolné bakšišné pro místního průvodce a řidiče Vstup do Shwedagon Pagody (fakultativně možno 1.den)

Změna ceny vyhrazena v případě změny CZK/USD kurzu.

/


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám