Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga v jižní Indii – Peace Garden Beach Resort

03.03. - 18.03.2017

…Dopřejte si i Vy aktivní relaxaci, zasloužíte si jí…

Připojte se k nám a pojeďte strávit nezapomenutelných 13 dní na jižním pobřeží Indie (Goa) v Peace Garden Beach Resort (viz. Tripadvisor), který je přímo u oceánu (Talpona Beach) a je ověřeno jógou :-). Pláž Talpona je velmi klidné a málo známé místo, přímo oáza klidu. Pobřeží jižní Indie – to pravé příhodné místo pro relaxaci a načerpání nových sil.

Lektoři jógy: Jana Smažíková, Petr Ulrych

Pobyt pořádá CK Yogacentrum Praha s.r.o .

Další informace

Studio:Yogacentrum Holešovice (8)
Instruktoři:
  • Jana Smažíková, Petr Ulrych
Podmínky rezervace:Přihlásit se můžete telefonicky na čísle +420732445530 či na e-mailu info@yogacentrum.cz. Tím Vám vznikne předběžná rezervace.
Poznámka k ceně:Potvrzení Vaší rezervace nastane až po vyplnění přihlášky a na základě úhrady zálohy ve výší 50% z ceny zájezdu. Platbu můžete provést převodem na účet nebo v hotovosti ve studiích Yogacentra. Doplatek platby uhraďte nejpozději do 6. února 2017.

Itinerář pobytu

  • 3.3. – odlet z Prahy
  • 4.3. – 17.3. – pobyt
  • 18.3. – přílet do Prahy

Letecké spojení z Prahy leteckou společností  Lufthansa nebo Air France

V případě zájmu můžeme váš pobyt upravit dle vašeho požadavku.

Informace o pobytu

Ubytování (Peace Garden Beach Resort ) se nachází přímo na pláži Talpona v jižní Indii (Goa)a je ověřeno jógou :-). Pláž Talpona je velmi klidné a málo známé místo a je oázou klidu, kde je překrásný výhled na oceán s jedinečným pohledem na západ slunce. Lekce jógy budou probíhat v Yoga Shalla (místo určené pro praktikování jógy)
Vegetariánské stravování
(speciality indické a nepalské kuchyně) je zajištěno v restauraci (Peace Garden restaurant) přímo na pláži u našeho ubytování.

Ubytování je v domcích, které jsou jednoduše, ale účelně zařízeny. Každý domek má ložničku (Family huts 2x ložnice), sociální zařízení (WC, sprcha s teplou vodou), ventilátor a malou verandu k posezení.

Denní výlety a další aktivity jsme schopni zorganizovat přímo z místa našeho ubytování.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám