Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga a Tradiční čínská medicína – lektorský, víkendový kurz

26.01. - 27.01.2019So 11:00 - Ne 18:00

26.01. – 27. 01. 2019 11:00 – 18:00 Jóga a Tradiční čínská medicína – lektorský, víkendový kurz

Jedná se o v českých vodách unikátní projekt, o spojení smysluplné a léčivé, o propojení jógy, filozofie a praxe tradiční čínské medicíny. Můžete se těšit na Yin jógu a jógovou terapii, práci s dechem a meditaci pod vedením Dáši Vaďurové a nabité teoreticko-zkušenostní vstupy terapeuta tradiční čínské medicíny Martina Dolejše. Seminář „Jóga a Tradiční čínská medicína“ slouží k tomu, aby se účastníci dozvěděli něco o základech tradiční čínské medicíny a o jejich propojení s jógou. Cílem semináře je rozšířit instruktorům obzory o sebezkušenostní praxi, která podporuje tok životní energie, aktivuje akupunkturní body a léčí, aby pochopili, které dotčené části těla souvisí s jakým živlem a jak toto všechno dopadá na naše fyzická, emocionální a mentální těla.

Budeme zažívat Pět prvků ve všech svých formách a budeme pracovat s energií nejen v nás, ale i kolem nás, která nás nasměruje směrem do sebe a poznání sebe sama a pokusíme se rozbít své hranice.

Seminář je koncipován jako prožitkový, kdy se bude prolínat filozofie a teorie s praxí.

Cílem je předat filozofickou, teoretickou i praktickou základnu a nástroje tak, aby je účastníci dokázali použít v situacích, kdy je záhodno kompenzovat dynamické styly jógy jógou terapeutickou, aby pochopili základní koncepci praxe jógy meridiánů a celostnost přístupu a byli motivováni k tomu, zařadit prvky Yin jógy a poznatky Tradiční čínské medicíny do jimi vedených lekcí jógy.

Místo konání:    Energy Studio Praha 1, Cena:   3 200 Kč, Přihlášení na : https://www.poweryoga.cz/workshop/joga-a-tradicni-cinska-medicina/

 

Další informace

3 200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám